Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8333 izdelkov v več trgovinah

pšenična bela moka tip 500, žito, 1kg
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

žito

1 kg

pšenična bela moka tip 500, žito, 1kg

od1,19 €

najceneje v Spar · 1,19 €/kg

pšenični zdrob t400, mlinotest, 500g
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

500 g

pšenični zdrob t400, mlinotest, 500g

od0,92 €

najceneje v Spar · 1,84 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

riž parboiled, zlato polje, 1kg
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

1 kg

riž parboiled, zlato polje, 1kg

od4,23 €

najceneje v Spar · 4,23 €/kg

rastlinsko olje, cekin, 1l
Spar
Mercator
Tuš

gea

1 L

rastlinsko olje, cekin, 1l

od2,74 €

najceneje v Spar · 2,74 €/L

mleti sladkor sladki prah, dr. oetker, 200g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

dr. oetker

200 g

mleti sladkor sladki prah, dr. oetker, 200g

od1,39 €

najceneje v Spar · 6,95 €/kg

provansalska zelišča s soljo, kotányi, 33g, mlinček
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

33 g

provansalska zelišča s soljo, kotányi, 33g, mlinček

od3,29 €

najceneje v Spar · 99,70 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

temna čokolada, dr.oetker, 150g
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš

dr. oetker

150 g

temna čokolada, dr.oetker, 150g

od2,61 €

najceneje v Tuš · 17,40 €/kg

srebrna čebulica, natureta, 290g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

natureta

290 g

srebrna čebulica, natureta, 290g

od2,59 €

najceneje v Spar · 8,93 €/kg

šampinjoni v kisu, natureta, 530g
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš

natureta

530 g

šampinjoni v kisu, natureta, 530g

od3,83 €

najceneje v Mercator · 7,23 €/kg

rjavi fižol, natureta, 190g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

natureta

190 g

rjavi fižol, natureta, 190g

od1,34 €

najceneje v Spar · 7,05 €/kg

šampinjoni v kisu, natureta, 290g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

290 g

šampinjoni v kisu, natureta, 290g

od3,29 €

najceneje v Spar · 11,34 €/kg

testenine polnozrnati pirini špageti divita, mlinotest, 500g
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

500 g

testenine polnozrnati pirini špageti divita, mlinotest, 500g

od2,19 €

najceneje v Spar · 4,38 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

mešanica začimb za svinjino, maestro, 30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

maestro

30 g

mešanica začimb za svinjino, maestro, 30g

od0,99 €

najceneje v Spar · 33,00 €/kg

začimbna mešanica za čevapčiče, maestro, 30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

maestro

30 g

začimbna mešanica za čevapčiče, maestro, 30g

od0,99 €

najceneje v Spar · 33,00 €/kg

mešanica začimb za perutnino, maestro, 30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

maestro

30 g

mešanica začimb za perutnino, maestro, 30g

od0,99 €

najceneje v Spar · 33,00 €/kg

testenine školjke, zlato polje, 400g
prihrani 16%
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

400 g

testenine školjke, zlato polje, 400g

od1,68 €

najceneje v Spar · 4,20 €/kg

mešanica začimb za krompir, maestro, 30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

maestro

30 g

mešanica začimb za krompir, maestro, 30g

od0,99 €

najceneje v Spar · 33,00 €/kg

dodatek jedem z zelenjavo, vegeta natur, 75g
prihrani 14%
Spar
Mercator
Tuš

vegeta

75 g

dodatek jedem z zelenjavo, vegeta natur, 75g

od1,59 €

najceneje v Spar · 21,20 €/kg

goveji okus fini mini noodles, podravka, 375g
Spar
Mercator
Tuš

fini mini

375 g

goveji okus fini mini noodles, podravka, 375g

od2,79 €

najceneje v Spar · 7,44 €/kg

kokošji okus fini mini noodles, podravka, 375g
Spar
Mercator
Tuš

fini mini

375 g

kokošji okus fini mini noodles, podravka, 375g

od2,79 €

najceneje v Spar · 7,44 €/kg

ketchup brez dodanega sladkorja s sladilom, zvijezda, 500g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

zvijezda

500 g

ketchup brez dodanega sladkorja s sladilom, zvijezda, 500g

od2,49 €

najceneje v Spar · 4,98 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

sušene jajčne testenine široki valjani rezanci, pekarna pečjak, 400g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

pekarna pečjak

400 g

sušene jajčne testenine široki valjani rezanci, pekarna pečjak, 400g

od3,47 €

najceneje v Spar · 8,68 €/kg

pasta čebula, vegeta natur, 190g
Spar
Mercator
Tuš

vegeta

190 g

pasta čebula, vegeta natur, 190g

od2,29 €

najceneje v Tuš · 12,05 €/kg

najcenejša ni na zalogi

sušene jajčne testenine fidelini, pekarna pečjak, 400g
Spar
Mercator
Tuš

pekarna pečjak

400 g

sušene jajčne testenine fidelini, pekarna pečjak, 400g

od3,39 €

najceneje v Spar · 8,48 €/kg

sušene jajčne testenine tubetti, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

400 g

sušene jajčne testenine tubetti, mlinotest, 400g

od1,69 €

najceneje v Tuš · 4,23 €/kg

najcenejša ni na zalogi

sušene jajčne testenine zvezdice stelline, mlinotest, 500g
prihrani 17%
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

500 g

sušene jajčne testenine zvezdice stelline, mlinotest, 500g

od2,14 €

najceneje v Mercator · 4,28 €/kg

ribja solata skuša balance s piro in pinjolami, delamaris, 170g
Spar
Mercator
Tuš

delamaris

170 g

ribja solata skuša balance s piro in pinjolami, delamaris, 170g

od2,99 €

najceneje v Tuš · 17,59 €/kg

najcenejša ni na zalogi

prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

dr. oetker

40 g

prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita

od0,65 €

najceneje v Spar · 16,25 €/kg

riž za mlečni riž, zlato polje, 500g
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

500 g

riž za mlečni riž, zlato polje, 500g

od2,89 €

najceneje v Spar · 5,78 €/kg

solata tuna protein, eva, 160g
Spar
Mercator
Tuš

eva

160 g

solata tuna protein, eva, 160g

od3,49 €

najceneje v Spar · 21,81 €/kg

testenine durum polži amorosi, mlinotest, 450g
prihrani 21%
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

450 g

testenine durum polži amorosi, mlinotest, 450g

od1,49 €

najceneje v Mercator · 3,31 €/kg

na zalogi v 1 od 3 trgovin

sušene jajčne testenine peresniki penne rigate, mlinotest,  500g
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

500 g

sušene jajčne testenine peresniki penne rigate, mlinotest, 500g

od1,69 €

najceneje v Mercator · 3,38 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

testenine jajčni polži 32 amorosi, mlinotest, 450g
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

450 g

testenine jajčni polži 32 amorosi, mlinotest, 450g

od1,45 €

najceneje v Tuš · 3,22 €/kg

najcenejša ni na zalogi

grah, podravka, 280g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

podravka

280 g

grah, podravka, 280g

od1,47 €

najceneje v Tuš · 5,25 €/kg

jajčne testenine polži 26 chifferi rigati, mlinotest, 750g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

750 g

jajčne testenine polži 26 chifferi rigati, mlinotest, 750g

od2,15 €

najceneje v Spar · 2,87 €/kg

svaljki domači krompirjevi, zlato polje, 1kg
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

1 kg

svaljki domači krompirjevi, zlato polje, 1kg

od7,79 €

najceneje v Spar · 7,79 €/kg

dvojni paradižnikov koncentrat, natureta, 200g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

natureta

200 g

dvojni paradižnikov koncentrat, natureta, 200g

od2,19 €

najceneje v Spar · 10,95 €/kg

domača mesna juha, podravka, 62g
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

podravka

62 g

domača mesna juha, podravka, 62g

od1,25 €

najceneje v Spar · 20,16 €/kg

jajčne testenine tagliatelle, mlinotest, 400g
prihrani 14%
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

400 g

jajčne testenine tagliatelle, mlinotest, 400g

od2,39 €

najceneje v Mercator · 5,98 €/kg

testenine z jajci in korenčkom fidelini, mlinotest, 400g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

400 g

testenine z jajci in korenčkom fidelini, mlinotest, 400g

od2,39 €

najceneje v Spar · 5,98 €/kg

jajčne testenine fettuccine divita, mlinotest, 400g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

divita

400 g

jajčne testenine fettuccine divita, mlinotest, 400g

od1,91 €

najceneje v Spar · 4,77 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

juha s testeninami in zelenjavo frozen, knorr, 40g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

knorr

40 g

juha s testeninami in zelenjavo frozen, knorr, 40g

od1,19 €

najceneje v Spar · 29,75 €/kg

ajdove testenine tagliatelle, divita, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš

divita

400 g

ajdove testenine tagliatelle, divita, mlinotest, 400g

od2,19 €

najceneje v Tuš · 5,48 €/kg

najcenejša ni na zalogi

pirine polnozrnate testenine tagliatelle, divita, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš

divita

400 g

pirine polnozrnate testenine tagliatelle, divita, mlinotest, 400g

od1,59 €

najceneje v Tuš · 3,98 €/kg

najcenejša ni na zalogi

zelenjavni namaz rdeča paprika, argeta, 95g
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

argeta

95 g

zelenjavni namaz rdeča paprika, argeta, 95g

od1,35 €

najceneje v Spar · 14,21 €/kg

zelenjavni namaz čili limona, ageta, 95g
Spar
Mercator
Tuš

argeta

95 g

zelenjavni namaz čili limona, ageta, 95g

od1,35 €

najceneje v Spar · 14,21 €/kg

najcenejša ni na zalogi

kokošji okus fini mini noodles, podravka, 75g
Spar
Mercator
Tuš

fini mini

75 g

kokošji okus fini mini noodles, podravka, 75g

od0,69 €

najceneje v Spar · 9,20 €/kg

goveji okus fini mini noodles, podravka, 75g
Spar
Mercator
Tuš

fini mini

75 g

goveji okus fini mini noodles, podravka, 75g

od0,69 €

najceneje v Spar · 9,20 €/kg

česen grobo mleti, maestro, 140g
prihrani 27%
Spar
Mercator
Tuš

maestro

140 g

česen grobo mleti, maestro, 140g

od2,54 €

najceneje v Spar · 18,14 €/kg

tuna mexicana, delamaris, 170g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

delamaris

170 g

tuna mexicana, delamaris, 170g

od3,55 €

najceneje v Spar · 20,88 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

pšenična bela moka tip 500, žito, 1kg
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
žito1 kg

pšenična bela moka tip 500, žito, 1kg

od1,19 €najceneje v Spar · 1,19 €/kg
od1,19 €najceneje v Spar · 1,19 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pšenični zdrob t400, mlinotest, 500g
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest500 g

pšenični zdrob t400, mlinotest, 500g

od0,92 €najceneje v Spar · 1,84 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od0,92 €najceneje v Spar · 1,84 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
riž parboiled, zlato polje, 1kg
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
zlato polje1 kg

riž parboiled, zlato polje, 1kg

od4,23 €najceneje v Spar · 4,23 €/kg
od4,23 €najceneje v Spar · 4,23 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rastlinsko olje, cekin, 1l
Spar
Mercator
Tuš
gea1 L

rastlinsko olje, cekin, 1l

od2,74 €najceneje v Spar · 2,74 €/L
od2,74 €najceneje v Spar · 2,74 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mleti sladkor sladki prah, dr. oetker, 200g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
dr. oetker200 g

mleti sladkor sladki prah, dr. oetker, 200g

od1,39 €najceneje v Spar · 6,95 €/kg
od1,39 €najceneje v Spar · 6,95 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
provansalska zelišča s soljo, kotányi, 33g, mlinček
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
kotanyi33 g

provansalska zelišča s soljo, kotányi, 33g, mlinček

od3,29 €najceneje v Spar · 99,70 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od3,29 €najceneje v Spar · 99,70 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
temna čokolada, dr.oetker, 150g
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš
dr. oetker150 g

temna čokolada, dr.oetker, 150g

od2,61 €najceneje v Tuš · 17,40 €/kg
od2,61 €najceneje v Tuš · 17,40 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
srebrna čebulica, natureta, 290g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
natureta290 g

srebrna čebulica, natureta, 290g

od2,59 €najceneje v Spar · 8,93 €/kg
od2,59 €najceneje v Spar · 8,93 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
šampinjoni v kisu, natureta, 530g
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš
natureta530 g

šampinjoni v kisu, natureta, 530g

od3,83 €najceneje v Mercator · 7,23 €/kg
od3,83 €najceneje v Mercator · 7,23 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rjavi fižol, natureta, 190g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
natureta190 g

rjavi fižol, natureta, 190g

od1,34 €najceneje v Spar · 7,05 €/kg
od1,34 €najceneje v Spar · 7,05 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
1...23242526272829...167
šampinjoni v kisu, natureta, 290g
Spar
Mercator
Tuš
natureta290 g

šampinjoni v kisu, natureta, 290g

od3,29 €najceneje v Spar · 11,34 €/kg
od3,29 €najceneje v Spar · 11,34 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
testenine polnozrnati pirini špageti divita, mlinotest, 500g
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest500 g

testenine polnozrnati pirini špageti divita, mlinotest, 500g

od2,19 €najceneje v Spar · 4,38 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od2,19 €najceneje v Spar · 4,38 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešanica začimb za svinjino, maestro, 30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
maestro30 g

mešanica začimb za svinjino, maestro, 30g

od0,99 €najceneje v Spar · 33,00 €/kg
od0,99 €najceneje v Spar · 33,00 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
začimbna mešanica za čevapčiče, maestro, 30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
maestro30 g

začimbna mešanica za čevapčiče, maestro, 30g

od0,99 €najceneje v Spar · 33,00 €/kg
od0,99 €najceneje v Spar · 33,00 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešanica začimb za perutnino, maestro, 30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
maestro30 g

mešanica začimb za perutnino, maestro, 30g

od0,99 €najceneje v Spar · 33,00 €/kg
od0,99 €najceneje v Spar · 33,00 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
testenine školjke, zlato polje, 400g
prihrani 16%
Spar
Mercator
Tuš
zlato polje400 g

testenine školjke, zlato polje, 400g

od1,68 €najceneje v Spar · 4,20 €/kg
od1,68 €najceneje v Spar · 4,20 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešanica začimb za krompir, maestro, 30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
maestro30 g

mešanica začimb za krompir, maestro, 30g

od0,99 €najceneje v Spar · 33,00 €/kg
od0,99 €najceneje v Spar · 33,00 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
dodatek jedem z zelenjavo, vegeta natur, 75g
prihrani 14%
Spar
Mercator
Tuš
vegeta75 g

dodatek jedem z zelenjavo, vegeta natur, 75g

od1,59 €najceneje v Spar · 21,20 €/kg
od1,59 €najceneje v Spar · 21,20 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
goveji okus fini mini noodles, podravka, 375g
Spar
Mercator
Tuš
fini mini375 g

goveji okus fini mini noodles, podravka, 375g

od2,79 €najceneje v Spar · 7,44 €/kg
od2,79 €najceneje v Spar · 7,44 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kokošji okus fini mini noodles, podravka, 375g
Spar
Mercator
Tuš
fini mini375 g

kokošji okus fini mini noodles, podravka, 375g

od2,79 €najceneje v Spar · 7,44 €/kg
od2,79 €najceneje v Spar · 7,44 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ketchup brez dodanega sladkorja s sladilom, zvijezda, 500g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
zvijezda500 g

ketchup brez dodanega sladkorja s sladilom, zvijezda, 500g

od2,49 €najceneje v Spar · 4,98 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od2,49 €najceneje v Spar · 4,98 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sušene jajčne testenine široki valjani rezanci, pekarna pečjak, 400g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
pekarna pečjak400 g

sušene jajčne testenine široki valjani rezanci, pekarna pečjak, 400g

od3,47 €najceneje v Spar · 8,68 €/kg
od3,47 €najceneje v Spar · 8,68 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pasta čebula, vegeta natur, 190g
Spar
Mercator
Tuš
vegeta190 g

pasta čebula, vegeta natur, 190g

od2,29 €najceneje v Tuš · 12,05 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,29 €najceneje v Tuš · 12,05 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sušene jajčne testenine fidelini, pekarna pečjak, 400g
Spar
Mercator
Tuš
pekarna pečjak400 g

sušene jajčne testenine fidelini, pekarna pečjak, 400g

od3,39 €najceneje v Spar · 8,48 €/kg
od3,39 €najceneje v Spar · 8,48 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sušene jajčne testenine tubetti, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest400 g

sušene jajčne testenine tubetti, mlinotest, 400g

od1,69 €najceneje v Tuš · 4,23 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,69 €najceneje v Tuš · 4,23 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sušene jajčne testenine zvezdice stelline, mlinotest, 500g
prihrani 17%
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest500 g

sušene jajčne testenine zvezdice stelline, mlinotest, 500g

od2,14 €najceneje v Mercator · 4,28 €/kg
od2,14 €najceneje v Mercator · 4,28 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ribja solata skuša balance s piro in pinjolami, delamaris, 170g
Spar
Mercator
Tuš
delamaris170 g

ribja solata skuša balance s piro in pinjolami, delamaris, 170g

od2,99 €najceneje v Tuš · 17,59 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,99 €najceneje v Tuš · 17,59 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
dr. oetker40 g

prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita

od0,65 €najceneje v Spar · 16,25 €/kg
od0,65 €najceneje v Spar · 16,25 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
riž za mlečni riž, zlato polje, 500g
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
zlato polje500 g

riž za mlečni riž, zlato polje, 500g

od2,89 €najceneje v Spar · 5,78 €/kg
od2,89 €najceneje v Spar · 5,78 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
solata tuna protein, eva, 160g
Spar
Mercator
Tuš
eva160 g

solata tuna protein, eva, 160g

od3,49 €najceneje v Spar · 21,81 €/kg
od3,49 €najceneje v Spar · 21,81 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
testenine durum polži amorosi, mlinotest, 450g
prihrani 21%
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest450 g

testenine durum polži amorosi, mlinotest, 450g

od1,49 €najceneje v Mercator · 3,31 €/kgna zalogi v 1 od 3 trgovin
od1,49 €najceneje v Mercator · 3,31 €/kgna zalogi v 1 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sušene jajčne testenine peresniki penne rigate, mlinotest,  500g
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest500 g

sušene jajčne testenine peresniki penne rigate, mlinotest, 500g

od1,69 €najceneje v Mercator · 3,38 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,69 €najceneje v Mercator · 3,38 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
testenine jajčni polži 32 amorosi, mlinotest, 450g
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest450 g

testenine jajčni polži 32 amorosi, mlinotest, 450g

od1,45 €najceneje v Tuš · 3,22 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,45 €najceneje v Tuš · 3,22 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
grah, podravka, 280g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
podravka280 g

grah, podravka, 280g

od1,47 €najceneje v Tuš · 5,25 €/kg
od1,47 €najceneje v Tuš · 5,25 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jajčne testenine polži 26 chifferi rigati, mlinotest, 750g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest750 g

jajčne testenine polži 26 chifferi rigati, mlinotest, 750g

od2,15 €najceneje v Spar · 2,87 €/kg
od2,15 €najceneje v Spar · 2,87 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
svaljki domači krompirjevi, zlato polje, 1kg
Spar
Mercator
Tuš
zlato polje1 kg

svaljki domači krompirjevi, zlato polje, 1kg

od7,79 €najceneje v Spar · 7,79 €/kg
od7,79 €najceneje v Spar · 7,79 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
dvojni paradižnikov koncentrat, natureta, 200g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
natureta200 g

dvojni paradižnikov koncentrat, natureta, 200g

od2,19 €najceneje v Spar · 10,95 €/kg
od2,19 €najceneje v Spar · 10,95 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
domača mesna juha, podravka, 62g
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
podravka62 g

domača mesna juha, podravka, 62g

od1,25 €najceneje v Spar · 20,16 €/kg
od1,25 €najceneje v Spar · 20,16 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jajčne testenine tagliatelle, mlinotest, 400g
prihrani 14%
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest400 g

jajčne testenine tagliatelle, mlinotest, 400g

od2,39 €najceneje v Mercator · 5,98 €/kg
od2,39 €najceneje v Mercator · 5,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
testenine z jajci in korenčkom fidelini, mlinotest, 400g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
mlinotest400 g

testenine z jajci in korenčkom fidelini, mlinotest, 400g

od2,39 €najceneje v Spar · 5,98 €/kg
od2,39 €najceneje v Spar · 5,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jajčne testenine fettuccine divita, mlinotest, 400g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
divita400 g

jajčne testenine fettuccine divita, mlinotest, 400g

od1,91 €najceneje v Spar · 4,77 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,91 €najceneje v Spar · 4,77 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
juha s testeninami in zelenjavo frozen, knorr, 40g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
knorr40 g

juha s testeninami in zelenjavo frozen, knorr, 40g

od1,19 €najceneje v Spar · 29,75 €/kg
od1,19 €najceneje v Spar · 29,75 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ajdove testenine tagliatelle, divita, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš
divita400 g

ajdove testenine tagliatelle, divita, mlinotest, 400g

od2,19 €najceneje v Tuš · 5,48 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,19 €najceneje v Tuš · 5,48 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pirine polnozrnate testenine tagliatelle, divita, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš
divita400 g

pirine polnozrnate testenine tagliatelle, divita, mlinotest, 400g

od1,59 €najceneje v Tuš · 3,98 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,59 €najceneje v Tuš · 3,98 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
zelenjavni namaz rdeča paprika, argeta, 95g
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
argeta95 g

zelenjavni namaz rdeča paprika, argeta, 95g

od1,35 €najceneje v Spar · 14,21 €/kg
od1,35 €najceneje v Spar · 14,21 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
zelenjavni namaz čili limona, ageta, 95g
Spar
Mercator
Tuš
argeta95 g

zelenjavni namaz čili limona, ageta, 95g

od1,35 €najceneje v Spar · 14,21 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,35 €najceneje v Spar · 14,21 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kokošji okus fini mini noodles, podravka, 75g
Spar
Mercator
Tuš
fini mini75 g

kokošji okus fini mini noodles, podravka, 75g

od0,69 €najceneje v Spar · 9,20 €/kg
od0,69 €najceneje v Spar · 9,20 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
goveji okus fini mini noodles, podravka, 75g
Spar
Mercator
Tuš
fini mini75 g

goveji okus fini mini noodles, podravka, 75g

od0,69 €najceneje v Spar · 9,20 €/kg
od0,69 €najceneje v Spar · 9,20 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
česen grobo mleti, maestro, 140g
prihrani 27%
Spar
Mercator
Tuš
maestro140 g

česen grobo mleti, maestro, 140g

od2,54 €najceneje v Spar · 18,14 €/kg
od2,54 €najceneje v Spar · 18,14 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
tuna mexicana, delamaris, 170g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
delamaris170 g

tuna mexicana, delamaris, 170g

od3,55 €najceneje v Spar · 20,88 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od3,55 €najceneje v Spar · 20,88 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš