prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita
Spar
Mercator
Tuš

dr. oetker

prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita

Pakiranje: 40 g

od0,65 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,65–0,73 € · prihranite do 0,08 €

Cena na enoto: od 16,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,65 €

16,25 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,65 €

16,25 €/kg

puding z okusom smetane in koščki biskvita creative, dr. oetker, 40 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,73 €

18,25 €/kg

Puding Creative, piškotek, smetana, 40 g