sušene jajčne testenine fidelini, pekarna pečjak, 400g
Spar
Mercator
Tuš

pekarna pečjak

sušene jajčne testenine fidelini, pekarna pečjak, 400g

Pakiranje: 400 g

od3,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 8,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €

8,48 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €

8,48 €/kg

fidelini, pečjak, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,39 €

8,48 €/kg

Testenine Pečjak, fidelini, 400 g