sušene jajčne testenine fidelini, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

sušene jajčne testenine fidelini, mlinotest, 400g

Pakiranje: 400 g

od1,69 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,69–2,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,23 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,69 €

4,23 €/kg

Testenine fidelini, jajčni, Mlinotest, 400 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €2,18 €-16%

5,45 €/kg

rezanci jušni jajčni fidelini, mlinotest, 400 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €+4%

6,23 €/kg