tuna mexicana, delamaris, 170g
Spar
Mercator
Tuš

delamaris

tuna mexicana, delamaris, 170g

Pakiranje: 170 g

od3,55 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,55–3,59 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 20,88 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,55 €

20,88 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €

21,12 €/kg

tunina solata mexicana s fižolom in koruzo, delamaris, 170 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,59 €

21,12 €/kg

Tunina solata Delamaris, Mexicana, s fižolom in koruzo, 170 g