mleti sladkor sladki prah, dr. oetker, 200g
Spar
Mercator
Tuš

dr. oetker

mleti sladkor sladki prah, dr. oetker, 200g

Pakiranje: 200 g

od1,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,39–1,49 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 6,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €+46%

6,95 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €

6,95 €/kg

Sladkor v Prahu Dr. Oetker 200 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €+3%

7,45 €/kg

mleti sladkor, dr.oetker, 200 g