mleti sladkor sladki prah z vanilinom, dr. oetker, 100g
Spar
Mercator
Tuš

dr. oetker

mleti sladkor sladki prah z vanilinom, dr. oetker, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,29 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 12,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €+1%

12,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

12,90 €/kg

mleti sladkor z vanilijo, dr. oetker, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,29 €

12,90 €/kg

Sladkor v Prahu z Vanilijo 100 g