jajčne testenine tagliatelle, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

jajčne testenine tagliatelle, mlinotest, 400g

Pakiranje: 400 g

od2,39 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,39–2,79 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 5,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €2,39 €-14%

5,98 €/kg

rezanci jajčni valjani tagliatelle, mlinotest, 400 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,69 €

6,73 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €

6,98 €/kg

Testenine Mlinotest, Valjani rezanci, jajčni, Tagliatelle, 400 g