testenine školjke, zlato polje, 400g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

testenine školjke, zlato polje, 400g

Pakiranje: 400 g

od1,68 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,68–1,99 € · prihranite do 0,31 €

Cena na enoto: od 4,20 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,68 €

4,20 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

4,23 €/kg

školjke, durum, zlato polje, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

4,98 €/kg

Testenine Zlato polje, školjke, 400 g