kokošji okus fini mini noodles, podravka, 375g
Spar
Mercator
Tuš

fini mini

kokošji okus fini mini noodles, podravka, 375g

Pakiranje: 375 g

od2,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 7,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €

7,44 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

7,44 €/kg

kokošji rezanci, fini mini, podravka, 375 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €

7,44 €/kg

Testenine instant Podravka, Fini Mini noodles, kokošji, 375 g