šampinjoni v kisu, natureta, 530g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

šampinjoni v kisu, natureta, 530g

Pakiranje: 530 g

od3,83 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 3,83–4,99 € · prihranite do 1,16 €

Cena na enoto: od 7,23 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,79 €3,83 €-20%

7,23 €/kg

šampinjoni v kisu, natureta, 530 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,79 €

9,04 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

9,42 €/kg

Šampinjoni v Kisu Eta 530 g