pasta čebula, vegeta natur, 190g
Spar
Mercator
Tuš

vegeta

pasta čebula, vegeta natur, 190g

Pakiranje: 190 g

od2,29 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,29–2,64 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 12,05 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,29 €

12,05 €/kg

Pasta Vegeta natur, čebula, tuba, 190 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

2,64 €

13,89 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,64 €

13,89 €/kg

čebulna pasta, vegeta natur, 190 g