sušene jajčne testenine peresniki penne rigate, mlinotest,  500g
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

sušene jajčne testenine peresniki penne rigate, mlinotest, 500g

Pakiranje: 500 g

od1,69 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,69–2,09 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 3,38 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €1,69 €-15%

3,38 €/kg

jajčne testenine, penne rigate, mlinotest, 500 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

3,98 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,09 €

4,18 €/kg

Testenine Mlinotest, peresniki, jajčni, Penne rigate, 500 g