sušene jajčne testenine tubetti, mlinotest, 400g
Spar
Mercator
Tuš

mlinotest

sušene jajčne testenine tubetti, mlinotest, 400g

Pakiranje: 400 g

od1,69 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,69–2,30 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,23 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,69 €

4,23 €/kg

Testenine Mlinotest, Šibioti, jajčni, Tubetti, 400 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,15 €

5,38 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,30 €

5,75 €/kg

jajčne testenine, tubetti, mlinotest, 400 g