Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8434 izdelkov v več trgovinah

maslo mlekarna planika, 250g
Spar
Mercator
Tuš

planika

250 g

maslo mlekarna planika, 250g

od4,69 €

najceneje v Spar · 18,76 €/kg

sir brie, president, 200g
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

president

200 g

sir brie, president, 200g

od3,59 €

najceneje v Spar · 17,95 €/kg

alpska smetana za stepanje, mu cuisine, 0,2l
Spar
Mercator
Tuš

mu

200 ml

alpska smetana za stepanje, mu cuisine, 0,2l

od2,39 €

najceneje v Spar · 11,95 €/L

alpska smetana za kavo, mu cuisine, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

500 ml

alpska smetana za kavo, mu cuisine, 0,5l

od2,29 €

najceneje v Spar · 4,58 €/L

margarina, becel, 225g
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

becel

225 g

margarina, becel, 225g

od2,09 €

najceneje v Spar · 9,29 €/kg

sadni jogurt marelica, mu, 160g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

160 g

sadni jogurt marelica, mu, 160g

od0,52 €

najceneje v Tuš · 3,25 €/kg

najcenejša ni na zalogi

mlečni namaz z zelišči, zelene doline, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

150 g

mlečni namaz z zelišči, zelene doline, 150 g

od2,14 €

najceneje v Spar · 14,27 €/kg

lahki čvrsti jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 180g
prihrani 51%
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

180 g

lahki čvrsti jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 180g

od0,34 €

najceneje v Tuš · 1,89 €/kg

jogurt breskev 1,2% m.m. lca, zelene doline, 180g
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

180 g

jogurt breskev 1,2% m.m. lca, zelene doline, 180g

od0,79 €

najceneje v Spar · 4,39 €/kg

namizna margarina, zvijezda, 250g
Spar
Mercator
Tuš

zvijezda

250 g

namizna margarina, zvijezda, 250g

od1,09 €

najceneje v Spar · 4,36 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

desert jogurtova smetana s stracciatello, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

150 g

desert jogurtova smetana s stracciatello, zelene doline, 150g

od1,09 €

najceneje v Spar · 7,27 €/kg

sir jošt 45% m.m., president, 370g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

370 g

sir jošt 45% m.m., president, 370g

od5,48 €

najceneje v Spar · 14,81 €/kg

sir lahki 30% m.m., rezine, jošt, 150g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

150 g

sir lahki 30% m.m., rezine, jošt, 150g

od2,99 €

najceneje v Spar · 19,93 €/kg

kisla smetana pomurske m., 400g
Spar
Mercator
Tuš

pomurske mlekarne

400 g

kisla smetana pomurske m., 400g

od2,24 €

najceneje v Tuš · 5,60 €/kg

najcenejša ni na zalogi

jogurtovo maslo, meggle, 250g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

meggle

250 g

jogurtovo maslo, meggle, 250g

od3,74 €

najceneje v Tuš · 14,96 €/kg

topljeni sir, classic, zdenka, 280 g, 16/1
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

zdenka

280 g

topljeni sir, classic, zdenka, 280 g, 16/1

od4,69 €

najceneje v Spar · 16,75 €/kg

čokoladno mleko pomurske m., 200ml
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

pomurske mlekarne

200 ml

čokoladno mleko pomurske m., 200ml

od0,79 €

najceneje v Spar · 3,95 €/L

pomursko mlejko 3,5%, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

pomurske mlekarne

500 ml

pomursko mlejko 3,5%, 0,5l

od1,29 €

najceneje v Tuš · 2,58 €/L

najcenejša ni na zalogi

kremni sir classic, abc, 500g
Spar
Mercator
Tuš

belje

500 g

kremni sir classic, abc, 500g

od6,67 €

najceneje v Tuš · 13,34 €/kg

najcenejša ni na zalogi

jogurt 2,8% m.m. ´z bregov, vindija, 1,75kg
Spar
Mercator
Tuš

vindija

1,75 kg

jogurt 2,8% m.m. ´z bregov, vindija, 1,75kg

od3,19 €

najceneje v Spar · 1,82 €/kg

jogurtov napitek tropical actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

600 g

jogurtov napitek tropical actimel, danone, 6x100g

od3,29 €

najceneje v Spar · 5,48 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

skuta jagoda obstgarten, danone, 125g
Spar
Mercator
Tuš

danone

125 g

skuta jagoda obstgarten, danone, 125g

od0,99 €

najceneje v Spar · 7,92 €/kg

mlečni namaz česen in peteršilj, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

150 g

mlečni namaz česen in peteršilj, zelene doline, 150g

od2,14 €

najceneje v Spar · 14,27 €/kg

proteinski napitek čokolada in banana, ´z bregov, vindija, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

vindija

500 ml

proteinski napitek čokolada in banana, ´z bregov, vindija, 0,5l

od2,49 €

najceneje v Spar · 4,98 €/L

jogurt kvinoja in sončnična semena activia, danone, 4x115g
Spar
Mercator
Tuš

danone

460 g

jogurt kvinoja in sončnična semena activia, danone, 4x115g

od2,79 €

najceneje v Spar · 6,07 €/kg

jogurt jagoda activia, danone, 4x115g
Spar
Mercator
Tuš

danone

460 g

jogurt jagoda activia, danone, 4x115g

od2,79 €

najceneje v Spar · 6,07 €/kg

jogurt natur activia, danone, 4x115g
Spar
Mercator
Tuš

danone

460 g

jogurt natur activia, danone, 4x115g

od2,79 €

najceneje v Spar · 6,07 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

grški tip jogurta mythos, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

150 g

grški tip jogurta mythos, zelene doline, 150g

od1,09 €

najceneje v Spar · 7,27 €/kg

tekoči jogurt navadni 1,3% m.m. lca, zelene doline, 500g
prihrani 27%
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

500 g

tekoči jogurt navadni 1,3% m.m. lca, zelene doline, 500g

od1,09 €

najceneje v Spar · 2,18 €/kg

tekoči jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 1kg
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

1 kg

tekoči jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 1kg

od1,99 €

najceneje v Spar · 1,99 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

jogurtov napitek jagoda in banana actimel kids minions, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

600 g

jogurtov napitek jagoda in banana actimel kids minions, danone, 6x100g

od3,29 €

najceneje v Spar · 5,48 €/kg

riban trdi sir parmezan parmigiano reggiano zop, parmareggio, 60g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

parmareggio

60 g

riban trdi sir parmezan parmigiano reggiano zop, parmareggio, 60g

od2,69 €

najceneje v Spar · 44,83 €/kg

jogurtov napitek mešano sadje actimel, danone, 10x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

1 kg

jogurtov napitek mešano sadje actimel, danone, 10x100g

od4,69 €

najceneje v Spar · 4,69 €/kg

mlečna rezina kinder pingui, 4x30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

kinder

120 g

mlečna rezina kinder pingui, 4x30g

od2,35 €

najceneje v Spar · 19,58 €/kg

kefir ´z bregov, vindija, 200g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

vindija

200 g

kefir ´z bregov, vindija, 200g

od0,65 €

najceneje v Spar · 3,25 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

puding čokolada vindija, 125g
prihrani 31%
Spar
Mercator
Tuš

vindija

125 g

puding čokolada vindija, 125g

od0,34 €

najceneje v Spar · 2,72 €/kg

smetana za kavo 10% m.m., meggle, 10/1, 100g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

meggle

100 g

smetana za kavo 10% m.m., meggle, 10/1, 100g

od0,74 €

najceneje v Tuš · 7,40 €/kg

maslo z zelišči, meggle, 125g
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

meggle

125 g

maslo z zelišči, meggle, 125g

od2,59 €

najceneje v Tuš · 20,72 €/kg

mlečni proteinski napitek čokolada fit, dukat, 500ml
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

dukat

500 ml

mlečni proteinski napitek čokolada fit, dukat, 500ml

od1,89 €

najceneje v Spar · 3,78 €/L

sir mozzarela mini, galbani, 150g
Spar
Mercator
Tuš

galbani

150 g

sir mozzarela mini, galbani, 150g

od2,69 €

najceneje v Spar · 17,93 €/kg

puding vanilija, vindija, 125g
prihrani 31%
Spar
Mercator
Tuš

vindija

125 g

puding vanilija, vindija, 125g

od0,34 €

najceneje v Spar · 2,72 €/kg

jogurt protein natur skyr ´z bregov, vindija, 200g
Spar
Mercator
Tuš

vindija

200 g

jogurt protein natur skyr ´z bregov, vindija, 200g

od1,29 €

najceneje v Spar · 6,45 €/kg

topljeni sir klasični, jošt, 8/1, 140g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

140 g

topljeni sir klasični, jošt, 8/1, 140g

od1,59 €

najceneje v Tuš · 11,36 €/kg

jogurtov napitek gozdni sadeži actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

600 g

jogurtov napitek gozdni sadeži actimel, danone, 6x100g

od3,29 €

najceneje v Spar · 5,48 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

mlečni namaz original dukatela, dukat, 150g
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš

dukat

150 g

mlečni namaz original dukatela, dukat, 150g

od1,99 €

najceneje v Spar · 13,27 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

alpsko mleko polnomastno 3,5% m.m., 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

500 ml

alpsko mleko polnomastno 3,5% m.m., 0,5l

od1,09 €

najceneje v Spar · 2,18 €/L

kefir 3,5% m.m. ´z bregov, vindija, 1l
prihrani 27%
Spar
Mercator
Tuš

vindija

1 kg

kefir 3,5% m.m. ´z bregov, vindija, 1l

od1,59 €

najceneje v Spar · 1,59 €/kg

sveži zrnati sir 20% m.m. natur, cottage cheese, meggle, 180g
prihrani 21%
Spar
Mercator
Tuš

meggle

180 g

sveži zrnati sir 20% m.m. natur, cottage cheese, meggle, 180g

od1,18 €

najceneje v Tuš · 6,56 €/kg

jogurtov napitek jagoda actimel, danone, 10x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

1 kg

jogurtov napitek jagoda actimel, danone, 10x100g

od4,69 €

najceneje v Spar · 4,69 €/kg

proteinski napitek vanilija ´z bregov, vindija, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

vindija

500 ml

proteinski napitek vanilija ´z bregov, vindija, 0,5l

od2,49 €

najceneje v Spar · 4,98 €/L

maslo mlekarna planika, 250g
Spar
Mercator
Tuš
planika250 g

maslo mlekarna planika, 250g

od4,69 €najceneje v Spar · 18,76 €/kg
od4,69 €najceneje v Spar · 18,76 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sir brie, president, 200g
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
president200 g

sir brie, president, 200g

od3,59 €najceneje v Spar · 17,95 €/kg
od3,59 €najceneje v Spar · 17,95 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
alpska smetana za stepanje, mu cuisine, 0,2l
Spar
Mercator
Tuš
mu200 ml

alpska smetana za stepanje, mu cuisine, 0,2l

od2,39 €najceneje v Spar · 11,95 €/L
od2,39 €najceneje v Spar · 11,95 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
alpska smetana za kavo, mu cuisine, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
ljubljanske mlekarne500 ml

alpska smetana za kavo, mu cuisine, 0,5l

od2,29 €najceneje v Spar · 4,58 €/L
od2,29 €najceneje v Spar · 4,58 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
margarina, becel, 225g
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
becel225 g

margarina, becel, 225g

od2,09 €najceneje v Spar · 9,29 €/kg
od2,09 €najceneje v Spar · 9,29 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sadni jogurt marelica, mu, 160g
Spar
Mercator
Tuš
ljubljanske mlekarne160 g

sadni jogurt marelica, mu, 160g

od0,52 €najceneje v Tuš · 3,25 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od0,52 €najceneje v Tuš · 3,25 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mlečni namaz z zelišči, zelene doline, 150 g
Spar
Mercator
Tuš
zelene doline150 g

mlečni namaz z zelišči, zelene doline, 150 g

od2,14 €najceneje v Spar · 14,27 €/kg
od2,14 €najceneje v Spar · 14,27 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
lahki čvrsti jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 180g
prihrani 51%
Spar
Mercator
Tuš
zelene doline180 g

lahki čvrsti jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 180g

od0,34 €najceneje v Tuš · 1,89 €/kg
od0,34 €najceneje v Tuš · 1,89 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurt breskev 1,2% m.m. lca, zelene doline, 180g
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
zelene doline180 g

jogurt breskev 1,2% m.m. lca, zelene doline, 180g

od0,79 €najceneje v Spar · 4,39 €/kg
od0,79 €najceneje v Spar · 4,39 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
namizna margarina, zvijezda, 250g
Spar
Mercator
Tuš
zvijezda250 g

namizna margarina, zvijezda, 250g

od1,09 €najceneje v Spar · 4,36 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,09 €najceneje v Spar · 4,36 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
12345678...169
desert jogurtova smetana s stracciatello, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš
zelene doline150 g

desert jogurtova smetana s stracciatello, zelene doline, 150g

od1,09 €najceneje v Spar · 7,27 €/kg
od1,09 €najceneje v Spar · 7,27 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sir jošt 45% m.m., president, 370g
Spar
Mercator
Tuš
ljubljanske mlekarne370 g

sir jošt 45% m.m., president, 370g

od5,48 €najceneje v Spar · 14,81 €/kg
od5,48 €najceneje v Spar · 14,81 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sir lahki 30% m.m., rezine, jošt, 150g
Spar
Mercator
Tuš
ljubljanske mlekarne150 g

sir lahki 30% m.m., rezine, jošt, 150g

od2,99 €najceneje v Spar · 19,93 €/kg
od2,99 €najceneje v Spar · 19,93 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kisla smetana pomurske m., 400g
Spar
Mercator
Tuš
pomurske mlekarne400 g

kisla smetana pomurske m., 400g

od2,24 €najceneje v Tuš · 5,60 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,24 €najceneje v Tuš · 5,60 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtovo maslo, meggle, 250g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
meggle250 g

jogurtovo maslo, meggle, 250g

od3,74 €najceneje v Tuš · 14,96 €/kg
od3,74 €najceneje v Tuš · 14,96 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
topljeni sir, classic, zdenka, 280 g, 16/1
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
zdenka280 g

topljeni sir, classic, zdenka, 280 g, 16/1

od4,69 €najceneje v Spar · 16,75 €/kg
od4,69 €najceneje v Spar · 16,75 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
čokoladno mleko pomurske m., 200ml
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
pomurske mlekarne200 ml

čokoladno mleko pomurske m., 200ml

od0,79 €najceneje v Spar · 3,95 €/L
od0,79 €najceneje v Spar · 3,95 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pomursko mlejko 3,5%, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
pomurske mlekarne500 ml

pomursko mlejko 3,5%, 0,5l

od1,29 €najceneje v Tuš · 2,58 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od1,29 €najceneje v Tuš · 2,58 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kremni sir classic, abc, 500g
Spar
Mercator
Tuš
belje500 g

kremni sir classic, abc, 500g

od6,67 €najceneje v Tuš · 13,34 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od6,67 €najceneje v Tuš · 13,34 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurt 2,8% m.m. ´z bregov, vindija, 1,75kg
Spar
Mercator
Tuš
vindija1,75 kg

jogurt 2,8% m.m. ´z bregov, vindija, 1,75kg

od3,19 €najceneje v Spar · 1,82 €/kg
od3,19 €najceneje v Spar · 1,82 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek tropical actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone600 g

jogurtov napitek tropical actimel, danone, 6x100g

od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
skuta jagoda obstgarten, danone, 125g
Spar
Mercator
Tuš
danone125 g

skuta jagoda obstgarten, danone, 125g

od0,99 €najceneje v Spar · 7,92 €/kg
od0,99 €najceneje v Spar · 7,92 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mlečni namaz česen in peteršilj, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš
zelene doline150 g

mlečni namaz česen in peteršilj, zelene doline, 150g

od2,14 €najceneje v Spar · 14,27 €/kg
od2,14 €najceneje v Spar · 14,27 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
proteinski napitek čokolada in banana, ´z bregov, vindija, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
vindija500 ml

proteinski napitek čokolada in banana, ´z bregov, vindija, 0,5l

od2,49 €najceneje v Spar · 4,98 €/L
od2,49 €najceneje v Spar · 4,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurt kvinoja in sončnična semena activia, danone, 4x115g
Spar
Mercator
Tuš
danone460 g

jogurt kvinoja in sončnična semena activia, danone, 4x115g

od2,79 €najceneje v Spar · 6,07 €/kg
od2,79 €najceneje v Spar · 6,07 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurt jagoda activia, danone, 4x115g
Spar
Mercator
Tuš
danone460 g

jogurt jagoda activia, danone, 4x115g

od2,79 €najceneje v Spar · 6,07 €/kg
od2,79 €najceneje v Spar · 6,07 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurt natur activia, danone, 4x115g
Spar
Mercator
Tuš
danone460 g

jogurt natur activia, danone, 4x115g

od2,79 €najceneje v Spar · 6,07 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od2,79 €najceneje v Spar · 6,07 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
grški tip jogurta mythos, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš
zelene doline150 g

grški tip jogurta mythos, zelene doline, 150g

od1,09 €najceneje v Spar · 7,27 €/kg
od1,09 €najceneje v Spar · 7,27 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
tekoči jogurt navadni 1,3% m.m. lca, zelene doline, 500g
prihrani 27%
Spar
Mercator
Tuš
zelene doline500 g

tekoči jogurt navadni 1,3% m.m. lca, zelene doline, 500g

od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/kg
od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
tekoči jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 1kg
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
zelene doline1 kg

tekoči jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 1kg

od1,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek jagoda in banana actimel kids minions, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone600 g

jogurtov napitek jagoda in banana actimel kids minions, danone, 6x100g

od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kg
od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
riban trdi sir parmezan parmigiano reggiano zop, parmareggio, 60g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
parmareggio60 g

riban trdi sir parmezan parmigiano reggiano zop, parmareggio, 60g

od2,69 €najceneje v Spar · 44,83 €/kg
od2,69 €najceneje v Spar · 44,83 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek mešano sadje actimel, danone, 10x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone1 kg

jogurtov napitek mešano sadje actimel, danone, 10x100g

od4,69 €najceneje v Spar · 4,69 €/kg
od4,69 €najceneje v Spar · 4,69 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mlečna rezina kinder pingui, 4x30g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
kinder120 g

mlečna rezina kinder pingui, 4x30g

od2,35 €najceneje v Spar · 19,58 €/kg
od2,35 €najceneje v Spar · 19,58 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kefir ´z bregov, vindija, 200g
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
vindija200 g

kefir ´z bregov, vindija, 200g

od0,65 €najceneje v Spar · 3,25 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od0,65 €najceneje v Spar · 3,25 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
puding čokolada vindija, 125g
prihrani 31%
Spar
Mercator
Tuš
vindija125 g

puding čokolada vindija, 125g

od0,34 €najceneje v Spar · 2,72 €/kg
od0,34 €najceneje v Spar · 2,72 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
smetana za kavo 10% m.m., meggle, 10/1, 100g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
meggle100 g

smetana za kavo 10% m.m., meggle, 10/1, 100g

od0,74 €najceneje v Tuš · 7,40 €/kg
od0,74 €najceneje v Tuš · 7,40 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
maslo z zelišči, meggle, 125g
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
meggle125 g

maslo z zelišči, meggle, 125g

od2,59 €najceneje v Tuš · 20,72 €/kg
od2,59 €najceneje v Tuš · 20,72 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mlečni proteinski napitek čokolada fit, dukat, 500ml
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
dukat500 ml

mlečni proteinski napitek čokolada fit, dukat, 500ml

od1,89 €najceneje v Spar · 3,78 €/L
od1,89 €najceneje v Spar · 3,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sir mozzarela mini, galbani, 150g
Spar
Mercator
Tuš
galbani150 g

sir mozzarela mini, galbani, 150g

od2,69 €najceneje v Spar · 17,93 €/kg
od2,69 €najceneje v Spar · 17,93 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
puding vanilija, vindija, 125g
prihrani 31%
Spar
Mercator
Tuš
vindija125 g

puding vanilija, vindija, 125g

od0,34 €najceneje v Spar · 2,72 €/kg
od0,34 €najceneje v Spar · 2,72 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurt protein natur skyr ´z bregov, vindija, 200g
Spar
Mercator
Tuš
vindija200 g

jogurt protein natur skyr ´z bregov, vindija, 200g

od1,29 €najceneje v Spar · 6,45 €/kg
od1,29 €najceneje v Spar · 6,45 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
topljeni sir klasični, jošt, 8/1, 140g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
ljubljanske mlekarne140 g

topljeni sir klasični, jošt, 8/1, 140g

od1,59 €najceneje v Tuš · 11,36 €/kg
od1,59 €najceneje v Tuš · 11,36 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek gozdni sadeži actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone600 g

jogurtov napitek gozdni sadeži actimel, danone, 6x100g

od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mlečni namaz original dukatela, dukat, 150g
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš
dukat150 g

mlečni namaz original dukatela, dukat, 150g

od1,99 €najceneje v Spar · 13,27 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,99 €najceneje v Spar · 13,27 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
alpsko mleko polnomastno 3,5% m.m., 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
ljubljanske mlekarne500 ml

alpsko mleko polnomastno 3,5% m.m., 0,5l

od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/L
od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
kefir 3,5% m.m. ´z bregov, vindija, 1l
prihrani 27%
Spar
Mercator
Tuš
vindija1 kg

kefir 3,5% m.m. ´z bregov, vindija, 1l

od1,59 €najceneje v Spar · 1,59 €/kg
od1,59 €najceneje v Spar · 1,59 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sveži zrnati sir 20% m.m. natur, cottage cheese, meggle, 180g
prihrani 21%
Spar
Mercator
Tuš
meggle180 g

sveži zrnati sir 20% m.m. natur, cottage cheese, meggle, 180g

od1,18 €najceneje v Tuš · 6,56 €/kg
od1,18 €najceneje v Tuš · 6,56 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek jagoda actimel, danone, 10x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone1 kg

jogurtov napitek jagoda actimel, danone, 10x100g

od4,69 €najceneje v Spar · 4,69 €/kg
od4,69 €najceneje v Spar · 4,69 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
proteinski napitek vanilija ´z bregov, vindija, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
vindija500 ml

proteinski napitek vanilija ´z bregov, vindija, 0,5l

od2,49 €najceneje v Spar · 4,98 €/L
od2,49 €najceneje v Spar · 4,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš