jogurt kvinoja in sončnična semena activia, danone, 4x115g
Spar
Mercator
Tuš

danone

jogurt kvinoja in sončnična semena activia, danone, 4x115g

Pakiranje: 460 g

od2,79 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 6,07 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €

6,07 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

6,07 €/kg

jogurt, kvinoja in sončnična semeni, activia, 4 x 115 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €

6,07 €/kg

Sadni Jogurt Activia Kvinoja in Semena 4 x 115 g