grški tip jogurta mythos, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

grški tip jogurta mythos, zelene doline, 150g

Pakiranje: 150 g

od1,09 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 7,27 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €

7,27 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €

7,27 €/kg

grški tip jogurta mythos, zelene doline, 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,09 €

7,27 €/kg

Grški Tip Jogurta Mythos 150 g