topljeni sir klasični, jošt, 8/1, 140g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

topljeni sir klasični, jošt, 8/1, 140g

Pakiranje: 140 g

od1,59 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,59–1,99 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 11,36 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €1,59 €-20%

11,36 €/kg

Topljeni Klasični Sir Jošt 140 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

14,21 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

14,21 €/kg

topljeni sir jošt, ljubljanske mlekarne, 140 g