sir brie, president, 200g
Spar
Mercator
Tuš

president

sir brie, president, 200g

Pakiranje: 200 g

od3,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,59–4,39 € · prihranite do 0,80 €

Cena na enoto: od 17,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €

17,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €

17,95 €/kg

sir brie, president, pakirano, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,39 €

21,95 €/kg

Sir Brie President 200 g