sir jošt 45% m.m., president, 370g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

sir jošt 45% m.m., president, 370g

Pakiranje: 370 g

od5,48 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,48–5,49 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 14,81 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,48 €

14,81 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €

14,84 €/kg

sir jošt, 45 % m.m., ljubljanske mlekarne, pakirano, 370 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,49 €

14,84 €/kg

Sir Jošt 370 g