sir lahki 30% m.m. jošt, president, 370g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

sir lahki 30% m.m. jošt, president, 370g

Pakiranje: 370 g

od5,48 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,48–5,49 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 14,81 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,48 €

14,81 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €

14,84 €/kg

lahki sir jošt, ljubljanske mlekarne, pakirano, 370 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,49 €

14,84 €/kg

Lahki Sir Jošt 370 g