skuta jagoda obstgarten, danone, 125g
Spar
Mercator
Tuš

danone

skuta jagoda obstgarten, danone, 125g

Pakiranje: 125 g

od0,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 7,92 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €

7,92 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

7,92 €/kg

sadna skuta, obstgarten, 125 g, mix

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,99 €

7,92 €/kg

Skuta Obstgarten, jagoda, borovnica, češnja, gozdni sadeži, 125g