sveži zrnati sir 20% m.m. natur, cottage cheese, meggle, 180g
Spar
Mercator
Tuš

meggle

sveži zrnati sir 20% m.m. natur, cottage cheese, meggle, 180g

Pakiranje: 180 g

od1,18 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,18–1,49 € · prihranite do 0,31 €

Cena na enoto: od 6,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,18 €

6,56 €/kg

Sir zrnati Meggle, Cottage, nepasiran, natur, 180 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,44 €

8,00 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

8,28 €/kg

sir cottage cheese, meggle, 180 g