Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8434 izdelkov v več trgovinah

grški tip jogurta dukatos, dukat, 450g
Spar
Mercator
Tuš

dukat

450 g

grški tip jogurta dukatos, dukat, 450g

od2,47 €

najceneje v Spar · 5,49 €/kg

najcenejša ni na zalogi

ribani sir grana padano, galbani, 60g
Spar
Mercator
Tuš

galbani

60 g

ribani sir grana padano, galbani, 60g

od2,19 €

najceneje v Spar · 36,50 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

parmezan parmigiano reggiano, galbani, 200g
Spar
Mercator
Tuš

galbani

200 g

parmezan parmigiano reggiano, galbani, 200g

od7,99 €

najceneje v Spar · 39,95 €/kg

sir mascarpone, galbani, 500g
Spar
Mercator
Tuš

galbani

500 g

sir mascarpone, galbani, 500g

od6,99 €

najceneje v Spar · 13,98 €/kg

mlečni puding z okusom čokolade s smetano, vindija, 4x125g
Spar
Mercator
Tuš

vindija

500 g

mlečni puding z okusom čokolade s smetano, vindija, 4x125g

od1,69 €

najceneje v Spar · 3,38 €/kg

sirni namaz light, philadelphia, 175g
Spar
Mercator
Tuš

philadelphia

175 g

sirni namaz light, philadelphia, 175g

od3,19 €

najceneje v Spar · 18,23 €/kg

sirni namaz natur, philadelphia, 175g
Spar
Mercator
Tuš

philadelphia

175 g

sirni namaz natur, philadelphia, 175g

od3,19 €

najceneje v Spar · 18,23 €/kg

puding protein čokolada ´z bregov, vindija, 180g
Spar
Mercator
Tuš

vindija

180 g

puding protein čokolada ´z bregov, vindija, 180g

od1,29 €

najceneje v Spar · 7,17 €/kg

puding protein kokos in mandelj ´z bregov, vindija, 180g
Spar
Mercator
Tuš

vindija

180 g

puding protein kokos in mandelj ´z bregov, vindija, 180g

od1,29 €

najceneje v Spar · 7,17 €/kg

puding protein vanilija ´z bregov, vindija, 180g
Spar
Mercator
Tuš

vindija

180 g

puding protein vanilija ´z bregov, vindija, 180g

od1,29 €

najceneje v Spar · 7,17 €/kg

sirni namaz z zelišči, philadelphia, 175g
Spar
Mercator
Tuš

philadelphia

175 g

sirni namaz z zelišči, philadelphia, 175g

od3,19 €

najceneje v Spar · 18,23 €/kg

sveži kremni sir klasik, abc, 200g
Spar
Mercator
Tuš

belje

200 g

sveži kremni sir klasik, abc, 200g

od2,78 €

najceneje v Spar · 13,90 €/kg

jogurtov napitek minions kids actimel, danone, 10x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

1 kg

jogurtov napitek minions kids actimel, danone, 10x100g

od4,69 €

najceneje v Spar · 4,69 €/kg

jogurtov napitek mešano sadje actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

600 g

jogurtov napitek mešano sadje actimel, danone, 6x100g

od3,29 €

najceneje v Spar · 5,48 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

jogurtov napitek granatno jabolko actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

600 g

jogurtov napitek granatno jabolko actimel, danone, 6x100g

od3,29 €

najceneje v Spar · 5,48 €/kg

jogurtov napitek navadni actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

600 g

jogurtov napitek navadni actimel, danone, 6x100g

od3,29 €

najceneje v Spar · 5,48 €/kg

jogurtov napitek jagoda actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš

danone

600 g

jogurtov napitek jagoda actimel, danone, 6x100g

od3,29 €

najceneje v Spar · 5,48 €/kg

margarina, lätta original , 225g
Spar
Mercator
Tuš

latta

225 g

margarina, lätta original , 225g

od2,19 €

najceneje v Spar · 9,73 €/kg

piščančje prsi slim&fit narezek, perutnina ptuj, 250g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

250 g

piščančje prsi slim&fit narezek, perutnina ptuj, 250g

od2,99 €

najceneje v Mercator · 11,96 €/kg

piščančja hrenovka poli mini, perutnina ptuj, 130g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

130 g

piščančja hrenovka poli mini, perutnina ptuj, 130g

od1,59 €

najceneje v Spar · 12,23 €/kg

piščančji file, pivka, 500g
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš

pivka

500 g

piščančji file, pivka, 500g

od4,79 €

najceneje v Mercator · 9,58 €/kg

piščančji file natur premium, perutnina ptuj, 500g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

500 g

piščančji file natur premium, perutnina ptuj, 500g

od5,24 €

najceneje v Spar · 10,48 €/kg

piščančji file zrezki natur premium, perutnina ptuj, 500g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

500 g

piščančji file zrezki natur premium, perutnina ptuj, 500g

od5,32 €

najceneje v Spar · 10,64 €/kg

poli classic, narezek mega pack, perutnina ptuj, 250g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

250 g

poli classic, narezek mega pack, perutnina ptuj, 250g

od2,47 €

najceneje v Spar · 9,88 €/kg

dimljene piščančje prsi slim&fit narezek, perutnina ptuj, 250g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

250 g

dimljene piščančje prsi slim&fit narezek, perutnina ptuj, 250g

od2,99 €

najceneje v Mercator · 11,96 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

piščančja stegna brez kosti in kože, natur premium, perutnina ptuj, 500g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

500 g

piščančja stegna brez kosti in kože, natur premium, perutnina ptuj, 500g

od4,99 €

najceneje v Mercator · 9,98 €/kg

piščančji kebab natur premium, perutnina ptuj, 500g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

500 g

piščančji kebab natur premium, perutnina ptuj, 500g

od5,09 €

najceneje v Spar · 10,18 €/kg

savinjski želodec, z´dežele, 500g
Spar
Mercator
Tuš

z'dežele

500 g

savinjski želodec, z´dežele, 500g

od13,49 €

najceneje v Spar · 26,98 €/kg

sarajevski čevapčiči, ave grill, 480g
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš

panvita

480 g

sarajevski čevapčiči, ave grill, 480g

od5,59 €

najceneje v Tuš · 11,65 €/kg

mariniran svinjski steak, ave gril, panvita, 400g
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš

panvita

400 g

mariniran svinjski steak, ave gril, panvita, 400g

od4,19 €

najceneje v Tuš · 10,48 €/kg

šunka panonija ave, narezek, panvita, 100g
Spar
Mercator
Tuš

panvita

100 g

šunka panonija ave, narezek, panvita, 100g

od1,59 €

najceneje v Tuš · 15,90 €/kg

najcenejša ni na zalogi

šunka rustika, narezek, ave, panvita, 100g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

panvita

100 g

šunka rustika, narezek, ave, panvita, 100g

od2,19 €

najceneje v Mercator · 21,90 €/kg

piščančje prsi poli kids, perutnina ptuj, 100g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

100 g

piščančje prsi poli kids, perutnina ptuj, 100g

od1,49 €

najceneje v Spar · 14,90 €/kg

leskovački čevapčiči, anton, 450g
Spar
Mercator
Tuš

meso kamnik

450 g

leskovački čevapčiči, anton, 450g

od4,69 €

najceneje v Spar · 10,42 €/kg

najcenejša ni na zalogi

argentinski steak, z´dežele, 300g
prihrani 31%
Spar
Mercator
Tuš

z'dežele

300 g

argentinski steak, z´dežele, 300g

od7,99 €

najceneje v Mercator · 26,63 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

prsi piščančje slim & fit, perutnina ptuj, 400g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

400 g

prsi piščančje slim & fit, perutnina ptuj, 400g

od5,67 €

najceneje v Spar · 14,18 €/kg

piščančja hrenovka dog poli, perutnina ptuj, 330g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

330 g

piščančja hrenovka dog poli, perutnina ptuj, 330g

od3,79 €

najceneje v Spar · 11,48 €/kg

texas steak piknik, perutnina ptuj, 500g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

500 g

texas steak piknik, perutnina ptuj, 500g

od7,09 €

najceneje v Spar · 14,18 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

hrenovka v naravnem ovoju, meso kamnik, 280g
Spar
Mercator
Tuš

meso kamnik

280 g

hrenovka v naravnem ovoju, meso kamnik, 280g

od4,99 €

najceneje v Spar · 17,82 €/kg

fit nabodalca piknik, perutnina ptuj, 400g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

400 g

fit nabodalca piknik, perutnina ptuj, 400g

od5,89 €

najceneje v Spar · 14,72 €/kg

piščančji čevapčiči, pivka, 400g
Spar
Mercator
Tuš

pivka

400 g

piščančji čevapčiči, pivka, 400g

od4,79 €

najceneje v Spar · 11,98 €/kg

zaseka gorenjska, arvaj, 300 g
Spar
Mercator
Tuš

arvaj

300 g

zaseka gorenjska, arvaj, 300 g

od4,09 €

najceneje v Tuš · 13,63 €/kg

najcenejša ni na zalogi

piščančji hot dog brez ovoja ave, panvita, 1kg
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

ave

1 kg

piščančji hot dog brez ovoja ave, panvita, 1kg

od5,99 €

najceneje v Mercator · 5,99 €/kg

grajska salama narezek ave, panvita, 100g
Spar
Mercator
Tuš

ave

100 g

grajska salama narezek ave, panvita, 100g

od3,69 €

najceneje v Spar · 36,90 €/kg

mini piščančja pašteta pepe, perutnina ptuj, 50g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

50 g

mini piščančja pašteta pepe, perutnina ptuj, 50g

od0,95 €

najceneje v Spar · 19,00 €/kg

leskovački čevapčiči, ave grill, 480g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

panvita

480 g

leskovački čevapčiči, ave grill, 480g

od5,59 €

najceneje v Tuš · 11,65 €/kg

domača suha salama, z´dežele, 500g
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš

z'dežele

500 g

domača suha salama, z´dežele, 500g

od7,99 €

najceneje v Mercator · 15,98 €/kg

jetrna pašteta, ave, 250g
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

ave

250 g

jetrna pašteta, ave, 250g

od2,89 €

najceneje v Tuš · 11,56 €/kg

zimska salama tourist pick, 400g
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

pick

400 g

zimska salama tourist pick, 400g

od8,99 €

najceneje v Spar · 22,48 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

piščančja pašteta jetrna, perutnina ptuj, 100g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

100 g

piščančja pašteta jetrna, perutnina ptuj, 100g

od1,69 €

najceneje v Spar · 16,90 €/kg

grški tip jogurta dukatos, dukat, 450g
Spar
Mercator
Tuš
dukat450 g

grški tip jogurta dukatos, dukat, 450g

od2,47 €najceneje v Spar · 5,49 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,47 €najceneje v Spar · 5,49 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ribani sir grana padano, galbani, 60g
Spar
Mercator
Tuš
galbani60 g

ribani sir grana padano, galbani, 60g

od2,19 €najceneje v Spar · 36,50 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od2,19 €najceneje v Spar · 36,50 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
parmezan parmigiano reggiano, galbani, 200g
Spar
Mercator
Tuš
galbani200 g

parmezan parmigiano reggiano, galbani, 200g

od7,99 €najceneje v Spar · 39,95 €/kg
od7,99 €najceneje v Spar · 39,95 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sir mascarpone, galbani, 500g
Spar
Mercator
Tuš
galbani500 g

sir mascarpone, galbani, 500g

od6,99 €najceneje v Spar · 13,98 €/kg
od6,99 €najceneje v Spar · 13,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mlečni puding z okusom čokolade s smetano, vindija, 4x125g
Spar
Mercator
Tuš
vindija500 g

mlečni puding z okusom čokolade s smetano, vindija, 4x125g

od1,69 €najceneje v Spar · 3,38 €/kg
od1,69 €najceneje v Spar · 3,38 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sirni namaz light, philadelphia, 175g
Spar
Mercator
Tuš
philadelphia175 g

sirni namaz light, philadelphia, 175g

od3,19 €najceneje v Spar · 18,23 €/kg
od3,19 €najceneje v Spar · 18,23 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sirni namaz natur, philadelphia, 175g
Spar
Mercator
Tuš
philadelphia175 g

sirni namaz natur, philadelphia, 175g

od3,19 €najceneje v Spar · 18,23 €/kg
od3,19 €najceneje v Spar · 18,23 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
puding protein čokolada ´z bregov, vindija, 180g
Spar
Mercator
Tuš
vindija180 g

puding protein čokolada ´z bregov, vindija, 180g

od1,29 €najceneje v Spar · 7,17 €/kg
od1,29 €najceneje v Spar · 7,17 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
puding protein kokos in mandelj ´z bregov, vindija, 180g
Spar
Mercator
Tuš
vindija180 g

puding protein kokos in mandelj ´z bregov, vindija, 180g

od1,29 €najceneje v Spar · 7,17 €/kg
od1,29 €najceneje v Spar · 7,17 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
puding protein vanilija ´z bregov, vindija, 180g
Spar
Mercator
Tuš
vindija180 g

puding protein vanilija ´z bregov, vindija, 180g

od1,29 €najceneje v Spar · 7,17 €/kg
od1,29 €najceneje v Spar · 7,17 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
1...3456789...169
sirni namaz z zelišči, philadelphia, 175g
Spar
Mercator
Tuš
philadelphia175 g

sirni namaz z zelišči, philadelphia, 175g

od3,19 €najceneje v Spar · 18,23 €/kg
od3,19 €najceneje v Spar · 18,23 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sveži kremni sir klasik, abc, 200g
Spar
Mercator
Tuš
belje200 g

sveži kremni sir klasik, abc, 200g

od2,78 €najceneje v Spar · 13,90 €/kg
od2,78 €najceneje v Spar · 13,90 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek minions kids actimel, danone, 10x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone1 kg

jogurtov napitek minions kids actimel, danone, 10x100g

od4,69 €najceneje v Spar · 4,69 €/kg
od4,69 €najceneje v Spar · 4,69 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek mešano sadje actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone600 g

jogurtov napitek mešano sadje actimel, danone, 6x100g

od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek granatno jabolko actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone600 g

jogurtov napitek granatno jabolko actimel, danone, 6x100g

od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kg
od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek navadni actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone600 g

jogurtov napitek navadni actimel, danone, 6x100g

od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kg
od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jogurtov napitek jagoda actimel, danone, 6x100g
Spar
Mercator
Tuš
danone600 g

jogurtov napitek jagoda actimel, danone, 6x100g

od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kg
od3,29 €najceneje v Spar · 5,48 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
margarina, lätta original , 225g
Spar
Mercator
Tuš
latta225 g

margarina, lätta original , 225g

od2,19 €najceneje v Spar · 9,73 €/kg
od2,19 €najceneje v Spar · 9,73 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančje prsi slim&fit narezek, perutnina ptuj, 250g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj250 g

piščančje prsi slim&fit narezek, perutnina ptuj, 250g

od2,99 €najceneje v Mercator · 11,96 €/kg
od2,99 €najceneje v Mercator · 11,96 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančja hrenovka poli mini, perutnina ptuj, 130g
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj130 g

piščančja hrenovka poli mini, perutnina ptuj, 130g

od1,59 €najceneje v Spar · 12,23 €/kg
od1,59 €najceneje v Spar · 12,23 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančji file, pivka, 500g
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš
pivka500 g

piščančji file, pivka, 500g

od4,79 €najceneje v Mercator · 9,58 €/kg
od4,79 €najceneje v Mercator · 9,58 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančji file natur premium, perutnina ptuj, 500g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj500 g

piščančji file natur premium, perutnina ptuj, 500g

od5,24 €najceneje v Spar · 10,48 €/kg
od5,24 €najceneje v Spar · 10,48 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančji file zrezki natur premium, perutnina ptuj, 500g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj500 g

piščančji file zrezki natur premium, perutnina ptuj, 500g

od5,32 €najceneje v Spar · 10,64 €/kg
od5,32 €najceneje v Spar · 10,64 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
poli classic, narezek mega pack, perutnina ptuj, 250g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj250 g

poli classic, narezek mega pack, perutnina ptuj, 250g

od2,47 €najceneje v Spar · 9,88 €/kg
od2,47 €najceneje v Spar · 9,88 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
dimljene piščančje prsi slim&fit narezek, perutnina ptuj, 250g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj250 g

dimljene piščančje prsi slim&fit narezek, perutnina ptuj, 250g

od2,99 €najceneje v Mercator · 11,96 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od2,99 €najceneje v Mercator · 11,96 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančja stegna brez kosti in kože, natur premium, perutnina ptuj, 500g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj500 g

piščančja stegna brez kosti in kože, natur premium, perutnina ptuj, 500g

od4,99 €najceneje v Mercator · 9,98 €/kg
od4,99 €najceneje v Mercator · 9,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančji kebab natur premium, perutnina ptuj, 500g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj500 g

piščančji kebab natur premium, perutnina ptuj, 500g

od5,09 €najceneje v Spar · 10,18 €/kg
od5,09 €najceneje v Spar · 10,18 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
savinjski želodec, z´dežele, 500g
Spar
Mercator
Tuš
z'dežele500 g

savinjski želodec, z´dežele, 500g

od13,49 €najceneje v Spar · 26,98 €/kg
od13,49 €najceneje v Spar · 26,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sarajevski čevapčiči, ave grill, 480g
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš
panvita480 g

sarajevski čevapčiči, ave grill, 480g

od5,59 €najceneje v Tuš · 11,65 €/kg
od5,59 €najceneje v Tuš · 11,65 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mariniran svinjski steak, ave gril, panvita, 400g
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš
panvita400 g

mariniran svinjski steak, ave gril, panvita, 400g

od4,19 €najceneje v Tuš · 10,48 €/kg
od4,19 €najceneje v Tuš · 10,48 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
šunka panonija ave, narezek, panvita, 100g
Spar
Mercator
Tuš
panvita100 g

šunka panonija ave, narezek, panvita, 100g

od1,59 €najceneje v Tuš · 15,90 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,59 €najceneje v Tuš · 15,90 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
šunka rustika, narezek, ave, panvita, 100g
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
panvita100 g

šunka rustika, narezek, ave, panvita, 100g

od2,19 €najceneje v Mercator · 21,90 €/kg
od2,19 €najceneje v Mercator · 21,90 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančje prsi poli kids, perutnina ptuj, 100g
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj100 g

piščančje prsi poli kids, perutnina ptuj, 100g

od1,49 €najceneje v Spar · 14,90 €/kg
od1,49 €najceneje v Spar · 14,90 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
leskovački čevapčiči, anton, 450g
Spar
Mercator
Tuš
meso kamnik450 g

leskovački čevapčiči, anton, 450g

od4,69 €najceneje v Spar · 10,42 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od4,69 €najceneje v Spar · 10,42 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
argentinski steak, z´dežele, 300g
prihrani 31%
Spar
Mercator
Tuš
z'dežele300 g

argentinski steak, z´dežele, 300g

od7,99 €najceneje v Mercator · 26,63 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od7,99 €najceneje v Mercator · 26,63 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
prsi piščančje slim & fit, perutnina ptuj, 400g
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj400 g

prsi piščančje slim & fit, perutnina ptuj, 400g

od5,67 €najceneje v Spar · 14,18 €/kg
od5,67 €najceneje v Spar · 14,18 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančja hrenovka dog poli, perutnina ptuj, 330g
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj330 g

piščančja hrenovka dog poli, perutnina ptuj, 330g

od3,79 €najceneje v Spar · 11,48 €/kg
od3,79 €najceneje v Spar · 11,48 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
texas steak piknik, perutnina ptuj, 500g
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj500 g

texas steak piknik, perutnina ptuj, 500g

od7,09 €najceneje v Spar · 14,18 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od7,09 €najceneje v Spar · 14,18 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
hrenovka v naravnem ovoju, meso kamnik, 280g
Spar
Mercator
Tuš
meso kamnik280 g

hrenovka v naravnem ovoju, meso kamnik, 280g

od4,99 €najceneje v Spar · 17,82 €/kg
od4,99 €najceneje v Spar · 17,82 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
fit nabodalca piknik, perutnina ptuj, 400g
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj400 g

fit nabodalca piknik, perutnina ptuj, 400g

od5,89 €najceneje v Spar · 14,72 €/kg
od5,89 €najceneje v Spar · 14,72 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančji čevapčiči, pivka, 400g
Spar
Mercator
Tuš
pivka400 g

piščančji čevapčiči, pivka, 400g

od4,79 €najceneje v Spar · 11,98 €/kg
od4,79 €najceneje v Spar · 11,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
zaseka gorenjska, arvaj, 300 g
Spar
Mercator
Tuš
arvaj300 g

zaseka gorenjska, arvaj, 300 g

od4,09 €najceneje v Tuš · 13,63 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od4,09 €najceneje v Tuš · 13,63 €/kgnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančji hot dog brez ovoja ave, panvita, 1kg
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
ave1 kg

piščančji hot dog brez ovoja ave, panvita, 1kg

od5,99 €najceneje v Mercator · 5,99 €/kg
od5,99 €najceneje v Mercator · 5,99 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
grajska salama narezek ave, panvita, 100g
Spar
Mercator
Tuš
ave100 g

grajska salama narezek ave, panvita, 100g

od3,69 €najceneje v Spar · 36,90 €/kg
od3,69 €najceneje v Spar · 36,90 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mini piščančja pašteta pepe, perutnina ptuj, 50g
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj50 g

mini piščančja pašteta pepe, perutnina ptuj, 50g

od0,95 €najceneje v Spar · 19,00 €/kg
od0,95 €najceneje v Spar · 19,00 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
leskovački čevapčiči, ave grill, 480g
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
panvita480 g

leskovački čevapčiči, ave grill, 480g

od5,59 €najceneje v Tuš · 11,65 €/kg
od5,59 €najceneje v Tuš · 11,65 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
domača suha salama, z´dežele, 500g
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš
z'dežele500 g

domača suha salama, z´dežele, 500g

od7,99 €najceneje v Mercator · 15,98 €/kg
od7,99 €najceneje v Mercator · 15,98 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jetrna pašteta, ave, 250g
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
ave250 g

jetrna pašteta, ave, 250g

od2,89 €najceneje v Tuš · 11,56 €/kg
od2,89 €najceneje v Tuš · 11,56 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
zimska salama tourist pick, 400g
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
pick400 g

zimska salama tourist pick, 400g

od8,99 €najceneje v Spar · 22,48 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od8,99 €najceneje v Spar · 22,48 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
piščančja pašteta jetrna, perutnina ptuj, 100g
Spar
Mercator
Tuš
perutnina ptuj100 g

piščančja pašteta jetrna, perutnina ptuj, 100g

od1,69 €najceneje v Spar · 16,90 €/kg
od1,69 €najceneje v Spar · 16,90 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš