parmezan parmigiano reggiano, galbani, 200g
Spar
Mercator
Tuš

galbani

parmezan parmigiano reggiano, galbani, 200g

Pakiranje: 200 g

od7,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 39,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,99 €

39,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,99 €

39,95 €/kg

trdi sir za ribanje parmigiano reggiano, galbani, zop, pakirano, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,99 €

39,95 €/kg

Sir Reggiano Galbani 200 g