riban trdi sir parmigiano reggiano zop, parmareggio, 60g
Spar
Mercator
Tuš

parmareggio

riban trdi sir parmigiano reggiano zop, parmareggio, 60g

Pakiranje: 60 g

od2,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,79–3,59 € · prihranite do 0,80 €

Cena na enoto: od 46,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €2,79 €-20%

46,50 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,49 €

58,17 €/kg

Sir parmezan Reggi, zorjen 30mes., 60 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €

59,83 €/kg

trdi sir parmigiano reggiano, parmareggio, zop, pakirano, 60 g