trdi sir za ribanje, parmigiano reggiano, zorjen najmanj 12 mesecev, parmareggio, zop, pakirano, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

parmareggio

trdi sir za ribanje, parmigiano reggiano, zorjen najmanj 12 mesecev, parmareggio, zop, pakirano, 150 g

Pakiranje: 150 g

od6,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 6,79–6,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 45,27 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,79 €

45,27 €/kg

trdi sir parmezan parmigiano reggiano zop, parmareggio, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,79 €

45,27 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,99 €

46,60 €/kg

Sir Reggiano 150 g