mini piščančja pašteta pepe, perutnina ptuj, 50g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

mini piščančja pašteta pepe, perutnina ptuj, 50g

Pakiranje: 50 g

od0,95 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 19,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,95 €

19,00 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,95 €

19,00 €/kg

mini pašteta pepe, perutnina ptuj, pakirano, 50 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,95 €

19,00 €/kg

Mini Pašteta Pepe 50 g