texas steak piknik, perutnina ptuj, 500g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

texas steak piknik, perutnina ptuj, 500g

Pakiranje: 500 g

od7,09 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 14,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,09 €

14,18 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,09 €

14,18 €/kg

piščančji texas steak piknik, perutnina ptuj, pakirano, 500 g, ik

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

7,09 €

14,18 €/kg

Piščančji Teksas Steak IK 500 g Pakirano