prsi piščančje slim & fit, perutnina ptuj, 400g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

prsi piščančje slim & fit, perutnina ptuj, 400g

Pakiranje: 400 g

od5,67 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,67–7,09 € · prihranite do 1,42 €

Cena na enoto: od 14,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,09 €5,67 €-20%

14,18 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,09 €

17,73 €/kg

salama piščančje prsi, slim & fit, pakirano, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,09 €

17,73 €/kg

Klobasa piščančje prsi S&F, 400g