piščančja hrenovka poli mini, perutnina ptuj, 130g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

piščančja hrenovka poli mini, perutnina ptuj, 130g

Pakiranje: 130 g

od1,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 12,23 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €

12,23 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

12,23 €/kg

mini piščančja hrenovka poli, brez ovoja, perutnina ptuj, pakirano, 130 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

12,23 €/kg

Hrenovka Poli 130 g Vakumsko Pakirano