poli classic, narezek mega pack, perutnina ptuj, 250g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

poli classic, narezek mega pack, perutnina ptuj, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,47 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,47–3,29 € · prihranite do 0,82 €

Cena na enoto: od 9,88 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €2,47 €-25%

9,88 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €

13,16 €/kg

narezek mega poli, peutnina ptuj, pakirano, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,29 €

13,16 €/kg

Narezek Poli mega pack, 250g