margarina, lätta original , 225g
Spar
Mercator
Tuš

latta

margarina, lätta original , 225g

Pakiranje: 225 g

od2,19 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 9,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €

9,73 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

9,73 €/kg

margarina v lončku, latta, 225 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,19 €

9,73 €/kg

Margarina Latta, 225 g