mariniran svinjski steak, ave gril, panvita, 400g
Spar
Mercator
Tuš

panvita

mariniran svinjski steak, ave gril, panvita, 400g

Pakiranje: 400 g

od4,19 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 4,19–5,99 € · prihranite do 1,80 €

Cena na enoto: od 10,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

4,19 €

10,48 €/kg

Pripravek AVE Grill, Hitri stejk, mariniran, 400 g

Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €4,79 €-20%

11,98 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,99 €

14,98 €/kg

mariniran hitri stejk, ave grill, 400 g