topljeni sir, classic, zdenka, 280 g, 16/1
Spar
Mercator
Tuš

zdenka

topljeni sir, classic, zdenka, 280 g, 16/1

Pakiranje: 280 g

od4,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,69–4,73 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 16,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,69 €

16,75 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,69 €

16,75 €/kg

topljeni sir klasik, zdenka, 280 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,73 €

16,89 €/kg

Topljeni Sir Zdenka Classic 280 g