pomursko mlejko 3,5%, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

pomurske mlekarne

pomursko mlejko 3,5%, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,29 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,29–1,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 2,58 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,29 €

2,58 €/L

Mleko Pomursko, 3,2% m.m., 0,5l

Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €

2,78 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €

2,78 €/L

trajno polnomastno mleko, 3,5 % m.m., pomurske mlekarne, 0,5 l