Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8333 izdelkov v več trgovinah

negazirana izvirska voda bela breskev, zala, 1,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

zala

1,5 L

negazirana izvirska voda bela breskev, zala, 1,5l

od1,18 €

najceneje v Spar · 0,79 €/L

sok 100% ananas, fructal superior, 1l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

sok 100% ananas, fructal superior, 1l

od2,09 €

najceneje v Mercator · 2,09 €/L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

dana

500 ml

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l

od0,55 €

najceneje v Spar · 1,10 €/L

100% sok jabolko, dana, 1l
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš

dana

1 L

100% sok jabolko, dana, 1l

od1,53 €

najceneje v Spar · 1,53 €/L

rdeče vino refošk, simčič, 1l
Spar
Mercator
Tuš

karol&igor&marjan simčič

1 L

rdeče vino refošk, simčič, 1l

od5,29 €

najceneje v Spar · 5,29 €/L

vodka black sun puschkin, 0,7l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

puschkin

700 ml

vodka black sun puschkin, 0,7l

od15,39 €

najceneje v Spar · 21,99 €/L

muškatna penina, jeruzalem ormož, 0,75l
prihrani 36%
Spar
Mercator
Tuš

jeruzalem ormož

750 ml

muškatna penina, jeruzalem ormož, 0,75l

od6,99 €

najceneje v Spar · 9,32 €/L

pivo union, 0,33l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

union

330 ml

pivo union, 0,33l

od1,25 €

najceneje v Spar · 3,79 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš

jamnica

500 ml

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l

od0,55 €

najceneje v Spar · 1,10 €/L

belo vino jeruzalemčan, jeruzalem ormož, 1l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

jeruzalem ormož

1 L

belo vino jeruzalemčan, jeruzalem ormož, 1l

od5,49 €

najceneje v Spar · 5,49 €/L

belo vino malvazija, vinakras, 1l
Spar
Mercator
Tuš

vinakras

1 L

belo vino malvazija, vinakras, 1l

od4,99 €

najceneje v Spar · 4,99 €/L

ledeni čaj breskev, sola, 1,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

sola

1,5 L

ledeni čaj breskev, sola, 1,5l

od1,47 €

najceneje v Spar · 0,98 €/L

negazirana mineralna voda, zala, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

zala

1,5 L

negazirana mineralna voda, zala, 0,5l

od0,79 €

najceneje v Spar · 0,53 €/L

liker carolans, 0,7l
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš

carolans

700 ml

liker carolans, 0,7l

od16,99 €

najceneje v Spar · 24,27 €/L

blago gazirana naravna mineralna voda medium, radenska kraljevi vrelec, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

radenska

500 ml

blago gazirana naravna mineralna voda medium, radenska kraljevi vrelec, 0,5l

od0,89 €

najceneje v Spar · 1,78 €/L

sirup malina, dana, 1l
Spar
Mercator
Tuš

dana

1 L

sirup malina, dana, 1l

od4,69 €

najceneje v Spar · 4,69 €/L

sirup malina, fructal, 1l
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

sirup malina, fructal, 1l

od3,99 €

najceneje v Spar · 3,99 €/L

peneče vino biser, radgonske gorice, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

radgonske gorice

750 ml

peneče vino biser, radgonske gorice, 0,75l

od4,49 €

najceneje v Spar · 5,99 €/L

srebrna radgonska penina, polsuho,  radgonske gorice, 0,375l
Spar
Mercator
Tuš

radgonske gorice

375 ml

srebrna radgonska penina, polsuho, radgonske gorice, 0,375l

od6,99 €

najceneje v Spar · 18,64 €/L

belo vino renski rizling jeruzalem ormož, 0,75l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

jeruzalem ormož

750 ml

belo vino renski rizling jeruzalem ormož, 0,75l

od6,89 €

najceneje v Spar · 9,19 €/L

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 1l, steklenica
Spar
Mercator
Tuš

radenska

1 L

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 1l, steklenica

od0,89 €

najceneje v Spar · 0,89 €/L

pijača pomaranča grande orange, fructal, 2l
prihrani 39%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

2 L

pijača pomaranča grande orange, fructal, 2l

od1,39 €

najceneje v Mercator · 0,70 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

jabolčni nektar iz zgoščenega soka, fructal junior, 0,2l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

200 ml

jabolčni nektar iz zgoščenega soka, fructal junior, 0,2l

od0,49 €

najceneje v Mercator · 2,45 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

sadni nektar iz jagod, jabolk in grozdja delno iz zgoščenega soka, fructal junior, 0,2l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

200 ml

sadni nektar iz jagod, jabolk in grozdja delno iz zgoščenega soka, fructal junior, 0,2l

od0,49 €

najceneje v Mercator · 2,45 €/L

rdeče vino palamida, gašper, 0,75l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

gašper

750 ml

rdeče vino palamida, gašper, 0,75l

od7,89 €

najceneje v Spar · 10,52 €/L

napitek multi sola, 0,33l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

sola

330 ml

napitek multi sola, 0,33l

od0,85 €

najceneje v Spar · 2,58 €/L

energijski napitek ultra blue, monster energy, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

monster

500 ml

energijski napitek ultra blue, monster energy, 0,5l

od1,77 €

najceneje v Spar · 3,54 €/L

pijača s pomarančnim sokom, dana, 200ml
prihrani 12%
Spar
Mercator
Tuš

dana

200 ml

pijača s pomarančnim sokom, dana, 200ml

od0,59 €

najceneje v Spar · 2,95 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

pijača z jagodno kašo, dana, 200ml
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

dana

200 ml

pijača z jagodno kašo, dana, 200ml

od0,60 €

najceneje v Spar · 3,00 €/L

pijača limona in šipek malt dark 0,0%, laško, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

malt

500 ml

pijača limona in šipek malt dark 0,0%, laško, 0,5l

od1,09 €

najceneje v Spar · 2,18 €/L

brezalkoholno pivo heineken 0.0, 6x0,33l
Spar
Mercator
Tuš

heineken

1,98 L

brezalkoholno pivo heineken 0.0, 6x0,33l

od7,09 €

najceneje v Spar · 3,58 €/L

radler grenivka, union, 6x0,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

union

3 L

radler grenivka, union, 6x0,5l

od6,99 €

najceneje v Mercator · 2,33 €/L

100% sadni sok rdeče sadje, dana, 1l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

dana

1 L

100% sadni sok rdeče sadje, dana, 1l

od2,19 €

najceneje v Mercator · 2,19 €/L

energijski napitek the doctor, monster energy, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

monster

500 ml

energijski napitek the doctor, monster energy, 0,5l

od1,77 €

najceneje v Spar · 3,54 €/L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1l
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

dana

1 L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1l

od0,62 €

najceneje v Spar · 0,62 €/L

malt ananas 0,0%, laško, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

malt

500 ml

malt ananas 0,0%, laško, 0,5l

od1,09 €

najceneje v Spar · 2,18 €/L

pijača aloe vera z okusom grozdja, lotte, 240 ml
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš

lotte

240 ml

pijača aloe vera z okusom grozdja, lotte, 240 ml

od0,67 €

najceneje v Spar · 2,79 €/L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,5l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

500 ml

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,5l

od0,54 €

najceneje v Spar · 1,08 €/L

vino rose pinky chick, ptujska klet, 750ml
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš

pinky chick

750 ml

vino rose pinky chick, ptujska klet, 750ml

od5,59 €

najceneje v Mercator · 7,45 €/L

nektar jagoda, fructal superior, 1l
prihrani 24%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

nektar jagoda, fructal superior, 1l

od2,59 €

najceneje v Spar · 2,59 €/L

negazirana pijača z breskovim sokom in aloe vero, zala, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

zala

500 ml

negazirana pijača z breskovim sokom in aloe vero, zala, 0,5l

od0,84 €

najceneje v Spar · 1,68 €/L

negazirana izvirska voda jabolko, zala, 1,5l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

zala

1,5 L

negazirana izvirska voda jabolko, zala, 1,5l

od0,89 €

najceneje v Spar · 0,59 €/L

belo vino janževec, radgonske gorice, 1l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš

radgonske gorice

1 L

belo vino janževec, radgonske gorice, 1l

od3,99 €

najceneje v Spar · 3,99 €/L

negazirana brezalkoholna sadna pijača jabolko, fructal classic, 1,5l
prihrani 28%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1,5 L

negazirana brezalkoholna sadna pijača jabolko, fructal classic, 1,5l

od1,79 €

najceneje v Spar · 1,19 €/L

energijski napitek monster fullthrottl, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

monster

500 ml

energijski napitek monster fullthrottl, 0,5l

od1,77 €

najceneje v Spar · 3,54 €/L

100% jabolčni sok happy day, rauch, 1,5l
prihrani 28%
Spar
Mercator
Tuš

happy day

1,5 L

100% jabolčni sok happy day, rauch, 1,5l

od2,02 €

najceneje v Mercator · 1,35 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

belo vino sivi pinot, simčič by marjan simčič, 0,75l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

by marjan simčič

750 ml

belo vino sivi pinot, simčič by marjan simčič, 0,75l

od5,49 €

najceneje v Tuš · 7,32 €/L

svetlo pivo laško golding, pivovarna laško, 0,5l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

laško

500 ml

svetlo pivo laško golding, pivovarna laško, 0,5l

od1,42 €

najceneje v Spar · 2,84 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

coca-cola zero sugar limona, 1l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

1 L

coca-cola zero sugar limona, 1l

od1,66 €

najceneje v Tuš · 1,66 €/L

pivo tak pale ale, bevog, 0,33l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

bevog

330 ml

pivo tak pale ale, bevog, 0,33l

od2,09 €

najceneje v Spar · 6,33 €/L

negazirana izvirska voda bela breskev, zala, 1,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
zala1,5 L

negazirana izvirska voda bela breskev, zala, 1,5l

od1,18 €najceneje v Spar · 0,79 €/L
od1,18 €najceneje v Spar · 0,79 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sok 100% ananas, fructal superior, 1l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

sok 100% ananas, fructal superior, 1l

od2,09 €najceneje v Mercator · 2,09 €/L
od2,09 €najceneje v Mercator · 2,09 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
dana500 ml

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l

od0,55 €najceneje v Spar · 1,10 €/L
od0,55 €najceneje v Spar · 1,10 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
100% sok jabolko, dana, 1l
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš
dana1 L

100% sok jabolko, dana, 1l

od1,53 €najceneje v Spar · 1,53 €/L
od1,53 €najceneje v Spar · 1,53 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rdeče vino refošk, simčič, 1l
Spar
Mercator
Tuš
karol&igor&marjan simčič1 L

rdeče vino refošk, simčič, 1l

od5,29 €najceneje v Spar · 5,29 €/L
od5,29 €najceneje v Spar · 5,29 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
vodka black sun puschkin, 0,7l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
puschkin700 ml

vodka black sun puschkin, 0,7l

od15,39 €najceneje v Spar · 21,99 €/L
od15,39 €najceneje v Spar · 21,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
muškatna penina, jeruzalem ormož, 0,75l
prihrani 36%
Spar
Mercator
Tuš
jeruzalem ormož750 ml

muškatna penina, jeruzalem ormož, 0,75l

od6,99 €najceneje v Spar · 9,32 €/L
od6,99 €najceneje v Spar · 9,32 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pivo union, 0,33l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
union330 ml

pivo union, 0,33l

od1,25 €najceneje v Spar · 3,79 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,25 €najceneje v Spar · 3,79 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš
jamnica500 ml

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l

od0,55 €najceneje v Spar · 1,10 €/L
od0,55 €najceneje v Spar · 1,10 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino jeruzalemčan, jeruzalem ormož, 1l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
jeruzalem ormož1 L

belo vino jeruzalemčan, jeruzalem ormož, 1l

od5,49 €najceneje v Spar · 5,49 €/L
od5,49 €najceneje v Spar · 5,49 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
1...16171819202122...167
belo vino malvazija, vinakras, 1l
Spar
Mercator
Tuš
vinakras1 L

belo vino malvazija, vinakras, 1l

od4,99 €najceneje v Spar · 4,99 €/L
od4,99 €najceneje v Spar · 4,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ledeni čaj breskev, sola, 1,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
sola1,5 L

ledeni čaj breskev, sola, 1,5l

od1,47 €najceneje v Spar · 0,98 €/L
od1,47 €najceneje v Spar · 0,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana mineralna voda, zala, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
zala1,5 L

negazirana mineralna voda, zala, 0,5l

od0,79 €najceneje v Spar · 0,53 €/L
od0,79 €najceneje v Spar · 0,53 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
liker carolans, 0,7l
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš
carolans700 ml

liker carolans, 0,7l

od16,99 €najceneje v Spar · 24,27 €/L
od16,99 €najceneje v Spar · 24,27 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
blago gazirana naravna mineralna voda medium, radenska kraljevi vrelec, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
radenska500 ml

blago gazirana naravna mineralna voda medium, radenska kraljevi vrelec, 0,5l

od0,89 €najceneje v Spar · 1,78 €/L
od0,89 €najceneje v Spar · 1,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sirup malina, dana, 1l
Spar
Mercator
Tuš
dana1 L

sirup malina, dana, 1l

od4,69 €najceneje v Spar · 4,69 €/L
od4,69 €najceneje v Spar · 4,69 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sirup malina, fructal, 1l
prihrani 30%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

sirup malina, fructal, 1l

od3,99 €najceneje v Spar · 3,99 €/L
od3,99 €najceneje v Spar · 3,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
peneče vino biser, radgonske gorice, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš
radgonske gorice750 ml

peneče vino biser, radgonske gorice, 0,75l

od4,49 €najceneje v Spar · 5,99 €/L
od4,49 €najceneje v Spar · 5,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
srebrna radgonska penina, polsuho,  radgonske gorice, 0,375l
Spar
Mercator
Tuš
radgonske gorice375 ml

srebrna radgonska penina, polsuho, radgonske gorice, 0,375l

od6,99 €najceneje v Spar · 18,64 €/L
od6,99 €najceneje v Spar · 18,64 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino renski rizling jeruzalem ormož, 0,75l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
jeruzalem ormož750 ml

belo vino renski rizling jeruzalem ormož, 0,75l

od6,89 €najceneje v Spar · 9,19 €/L
od6,89 €najceneje v Spar · 9,19 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 1l, steklenica
Spar
Mercator
Tuš
radenska1 L

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 1l, steklenica

od0,89 €najceneje v Spar · 0,89 €/L
od0,89 €najceneje v Spar · 0,89 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača pomaranča grande orange, fructal, 2l
prihrani 39%
Spar
Mercator
Tuš
fructal2 L

pijača pomaranča grande orange, fructal, 2l

od1,39 €najceneje v Mercator · 0,70 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,39 €najceneje v Mercator · 0,70 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
jabolčni nektar iz zgoščenega soka, fructal junior, 0,2l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš
fructal200 ml

jabolčni nektar iz zgoščenega soka, fructal junior, 0,2l

od0,49 €najceneje v Mercator · 2,45 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od0,49 €najceneje v Mercator · 2,45 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sadni nektar iz jagod, jabolk in grozdja delno iz zgoščenega soka, fructal junior, 0,2l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš
fructal200 ml

sadni nektar iz jagod, jabolk in grozdja delno iz zgoščenega soka, fructal junior, 0,2l

od0,49 €najceneje v Mercator · 2,45 €/L
od0,49 €najceneje v Mercator · 2,45 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rdeče vino palamida, gašper, 0,75l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
gašper750 ml

rdeče vino palamida, gašper, 0,75l

od7,89 €najceneje v Spar · 10,52 €/L
od7,89 €najceneje v Spar · 10,52 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek multi sola, 0,33l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
sola330 ml

napitek multi sola, 0,33l

od0,85 €najceneje v Spar · 2,58 €/L
od0,85 €najceneje v Spar · 2,58 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
energijski napitek ultra blue, monster energy, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
monster500 ml

energijski napitek ultra blue, monster energy, 0,5l

od1,77 €najceneje v Spar · 3,54 €/L
od1,77 €najceneje v Spar · 3,54 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača s pomarančnim sokom, dana, 200ml
prihrani 12%
Spar
Mercator
Tuš
dana200 ml

pijača s pomarančnim sokom, dana, 200ml

od0,59 €najceneje v Spar · 2,95 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od0,59 €najceneje v Spar · 2,95 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača z jagodno kašo, dana, 200ml
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
dana200 ml

pijača z jagodno kašo, dana, 200ml

od0,60 €najceneje v Spar · 3,00 €/L
od0,60 €najceneje v Spar · 3,00 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača limona in šipek malt dark 0,0%, laško, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
malt500 ml

pijača limona in šipek malt dark 0,0%, laško, 0,5l

od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/L
od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
brezalkoholno pivo heineken 0.0, 6x0,33l
Spar
Mercator
Tuš
heineken1,98 L

brezalkoholno pivo heineken 0.0, 6x0,33l

od7,09 €najceneje v Spar · 3,58 €/L
od7,09 €najceneje v Spar · 3,58 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
radler grenivka, union, 6x0,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
union3 L

radler grenivka, union, 6x0,5l

od6,99 €najceneje v Mercator · 2,33 €/L
od6,99 €najceneje v Mercator · 2,33 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
100% sadni sok rdeče sadje, dana, 1l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
dana1 L

100% sadni sok rdeče sadje, dana, 1l

od2,19 €najceneje v Mercator · 2,19 €/L
od2,19 €najceneje v Mercator · 2,19 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
energijski napitek the doctor, monster energy, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
monster500 ml

energijski napitek the doctor, monster energy, 0,5l

od1,77 €najceneje v Spar · 3,54 €/L
od1,77 €najceneje v Spar · 3,54 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, dana, 1l
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
dana1 L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1l

od0,62 €najceneje v Spar · 0,62 €/L
od0,62 €najceneje v Spar · 0,62 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
malt ananas 0,0%, laško, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
malt500 ml

malt ananas 0,0%, laško, 0,5l

od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/L
od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača aloe vera z okusom grozdja, lotte, 240 ml
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš
lotte240 ml

pijača aloe vera z okusom grozdja, lotte, 240 ml

od0,67 €najceneje v Spar · 2,79 €/L
od0,67 €najceneje v Spar · 2,79 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,5l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
radenska500 ml

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,5l

od0,54 €najceneje v Spar · 1,08 €/L
od0,54 €najceneje v Spar · 1,08 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
vino rose pinky chick, ptujska klet, 750ml
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš
pinky chick750 ml

vino rose pinky chick, ptujska klet, 750ml

od5,59 €najceneje v Mercator · 7,45 €/L
od5,59 €najceneje v Mercator · 7,45 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
nektar jagoda, fructal superior, 1l
prihrani 24%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

nektar jagoda, fructal superior, 1l

od2,59 €najceneje v Spar · 2,59 €/L
od2,59 €najceneje v Spar · 2,59 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana pijača z breskovim sokom in aloe vero, zala, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
zala500 ml

negazirana pijača z breskovim sokom in aloe vero, zala, 0,5l

od0,84 €najceneje v Spar · 1,68 €/L
od0,84 €najceneje v Spar · 1,68 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana izvirska voda jabolko, zala, 1,5l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
zala1,5 L

negazirana izvirska voda jabolko, zala, 1,5l

od0,89 €najceneje v Spar · 0,59 €/L
od0,89 €najceneje v Spar · 0,59 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino janževec, radgonske gorice, 1l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš
radgonske gorice1 L

belo vino janževec, radgonske gorice, 1l

od3,99 €najceneje v Spar · 3,99 €/L
od3,99 €najceneje v Spar · 3,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana brezalkoholna sadna pijača jabolko, fructal classic, 1,5l
prihrani 28%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1,5 L

negazirana brezalkoholna sadna pijača jabolko, fructal classic, 1,5l

od1,79 €najceneje v Spar · 1,19 €/L
od1,79 €najceneje v Spar · 1,19 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
energijski napitek monster fullthrottl, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
monster500 ml

energijski napitek monster fullthrottl, 0,5l

od1,77 €najceneje v Spar · 3,54 €/L
od1,77 €najceneje v Spar · 3,54 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
100% jabolčni sok happy day, rauch, 1,5l
prihrani 28%
Spar
Mercator
Tuš
happy day1,5 L

100% jabolčni sok happy day, rauch, 1,5l

od2,02 €najceneje v Mercator · 1,35 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od2,02 €najceneje v Mercator · 1,35 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino sivi pinot, simčič by marjan simčič, 0,75l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
by marjan simčič750 ml

belo vino sivi pinot, simčič by marjan simčič, 0,75l

od5,49 €najceneje v Tuš · 7,32 €/L
od5,49 €najceneje v Tuš · 7,32 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
svetlo pivo laško golding, pivovarna laško, 0,5l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
laško500 ml

svetlo pivo laško golding, pivovarna laško, 0,5l

od1,42 €najceneje v Spar · 2,84 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,42 €najceneje v Spar · 2,84 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola zero sugar limona, 1l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola1 L

coca-cola zero sugar limona, 1l

od1,66 €najceneje v Tuš · 1,66 €/L
od1,66 €najceneje v Tuš · 1,66 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pivo tak pale ale, bevog, 0,33l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
bevog330 ml

pivo tak pale ale, bevog, 0,33l

od2,09 €najceneje v Spar · 6,33 €/L
od2,09 €najceneje v Spar · 6,33 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš