negazirana brezalkoholna sadna pijača jabolko, fructal classic, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

fructal

negazirana brezalkoholna sadna pijača jabolko, fructal classic, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od1,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,79–2,49 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 1,19 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €1,79 €-25%

1,19 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

1,59 €/L

Sadna Pijača Fructal Jabolko 1,5 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

1,66 €/L

pijača, jabolko, fructal, 1,5 l