Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8333 izdelkov v več trgovinah

tonic water light, fever tree, 0,5l
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš

fever tree

500 ml

tonic water light, fever tree, 0,5l

od2,75 €

najceneje v Spar · 5,50 €/L

cockta free, 0,33l
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

cockta

330 ml

cockta free, 0,33l

od0,99 €

najceneje v Spar · 3,00 €/L

coca-cola zero sugar, 12x150ml
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

1,8 L

coca-cola zero sugar, 12x150ml

od7,19 €

najceneje v Spar · 3,99 €/L

coca-cola original, 12x150ml
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

1,8 L

coca-cola original, 12x150ml

od7,19 €

najceneje v Spar · 3,99 €/L

cockta free, 1,5l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

cockta

1,5 L

cockta free, 1,5l

od1,85 €

najceneje v Spar · 1,23 €/L

coca-cola original, 250ml
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

250 ml

coca-cola original, 250ml

od0,97 €

najceneje v Tuš · 3,88 €/L

gazirana brezalkoholna pijača exotic, ora, 0,33l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

ora

330 ml

gazirana brezalkoholna pijača exotic, ora, 0,33l

od0,87 €

najceneje v Spar · 2,64 €/L

coca-cola zero sugar, 330ml
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

330 ml

coca-cola zero sugar, 330ml

od1,09 €

najceneje v Spar · 3,30 €/L

pepsi, 0,5l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

pepsi

500 ml

pepsi, 0,5l

od1,10 €

najceneje v Spar · 2,20 €/L

coca-cola original, 1l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

1 L

coca-cola original, 1l

od1,39 €

najceneje v Spar · 1,39 €/L

schweppes tangerine, 1,5l
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

schweppes

1,5 L

schweppes tangerine, 1,5l

od2,35 €

najceneje v Spar · 1,57 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

schweppes bitter lemon, 500ml
Spar
Mercator
Tuš

schweppes

500 ml

schweppes bitter lemon, 500ml

od1,35 €

najceneje v Tuš · 2,70 €/L

najcenejša ni na zalogi

coca-cola original, 330ml
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

330 ml

coca-cola original, 330ml

od1,09 €

najceneje v Spar · 3,30 €/L

pijača z okusom limone in granatnega jabolka, cedevita, 0,5l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

500 ml

pijača z okusom limone in granatnega jabolka, cedevita, 0,5l

od1,06 €

najceneje v Spar · 2,12 €/L

ledeni čaj breskev, jana, 1,5l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

jana

1,5 L

ledeni čaj breskev, jana, 1,5l

od1,19 €

najceneje v Mercator · 0,79 €/L

bio sirup meta in melisa, frupi, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

frupi

500 ml

bio sirup meta in melisa, frupi, 0,5l

od5,29 €

najceneje v Spar · 10,58 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

ledeni čaj gozdni sadeži in brusnica, jana, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

jana

500 ml

ledeni čaj gozdni sadeži in brusnica, jana, 0,5l

od0,99 €

najceneje v Spar · 1,98 €/L

cedevita pomaranča, 900g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

900 g

cedevita pomaranča, 900g

od7,29 €

najceneje v Spar · 8,10 €/kg

nektar jagoda happy day, rauch, 1l
Spar
Mercator
Tuš

happy day

1 L

nektar jagoda happy day, rauch, 1l

od1,99 €

najceneje v Spar · 1,99 €/L

nektar multivitamin happy day, rauch, 1l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš

happy day

1 L

nektar multivitamin happy day, rauch, 1l

od1,99 €

najceneje v Spar · 1,99 €/L

fanta orange, 250ml
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

fanta

250 ml

fanta orange, 250ml

od0,99 €

najceneje v Spar · 3,96 €/L

negazirana brezalkoholna sadna pijača črni ribez in aronija, fruc, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

fruc

500 ml

negazirana brezalkoholna sadna pijača črni ribez in aronija, fruc, 0,5l

od0,99 €

najceneje v Spar · 1,98 €/L

belo vino rebula, simčič by marjan simčič, 0,75l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

by marjan simčič

750 ml

belo vino rebula, simčič by marjan simčič, 0,75l

od5,49 €

najceneje v Tuš · 7,32 €/L

brezalkoholno pivo heineken 0.0%, 4x0,33l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

heineken

1,32 L

brezalkoholno pivo heineken 0.0%, 4x0,33l

od4,69 €

najceneje v Spar · 3,55 €/L

svetlo pivo tuborg, 6x0,5l, xxl
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš

tuborg

3 L

svetlo pivo tuborg, 6x0,5l, xxl

od6,20 €

najceneje v Spar · 2,07 €/L

fanta shokata, 1,5l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

fanta

1,5 L

fanta shokata, 1,5l

od1,99 €

najceneje v Spar · 1,33 €/L

ledeni čaj breskev sola, union, sola, 0,33l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

sola

330 ml

ledeni čaj breskev sola, union, sola, 0,33l

od0,84 €

najceneje v Spar · 2,55 €/L

pijača z okusom grozdja in aloe vere first 1, fructal, 0,5l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

500 ml

pijača z okusom grozdja in aloe vere first 1, fructal, 0,5l

od1,19 €

najceneje v Tuš · 2,38 €/L

napitek bezeg in breskev recover, vitamin well, 0,5l
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš

vitamin well

500 ml

napitek bezeg in breskev recover, vitamin well, 0,5l

od1,95 €

najceneje v Mercator · 3,90 €/L

energijski napitek red bull zero, 250ml
prihrani 36%
Spar
Mercator
Tuš

red bull

250 ml

energijski napitek red bull zero, 250ml

od1,09 €

najceneje v Spar · 4,36 €/L

napitek limona in limeta reload, vitamin well, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

vitamin well

500 ml

napitek limona in limeta reload, vitamin well, 0,5l

od2,19 €

najceneje v Spar · 4,38 €/L

pivo staropramen, 6x0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

staropramen

3 L

pivo staropramen, 6x0,5l

od7,35 €

najceneje v Spar · 2,45 €/L

belo vino zvrst haložan, ptujska klet, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

ptujska klet

1 L

belo vino zvrst haložan, ptujska klet, 1l

od5,79 €

najceneje v Mercator · 5,79 €/L

temno pivo staropramen, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

staropramen

500 ml

temno pivo staropramen, 0,5l

od1,49 €

najceneje v Spar · 2,98 €/L

športni napitek limona, oshee zero, 0,75l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

oshee

750 ml

športni napitek limona, oshee zero, 0,75l

od1,47 €

najceneje v Tuš · 1,96 €/L

pijača z okusom limete in limonske trave, cedevita, 0,5l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

500 ml

pijača z okusom limete in limonske trave, cedevita, 0,5l

od1,06 €

najceneje v Spar · 2,12 €/L

blago gazirana brezalkoholna pijača antistress, functionall, 0,5l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

500 ml

blago gazirana brezalkoholna pijača antistress, functionall, 0,5l

od1,39 €

najceneje v Mercator · 2,78 €/L

ledeni čaj breskev, jana, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

jana

500 ml

ledeni čaj breskev, jana, 0,5l

od0,99 €

najceneje v Spar · 1,98 €/L

negazirana voda glaceau smartwater, 600ml
Spar
Mercator
Tuš

600 ml

negazirana voda glaceau smartwater, 600ml

od0,99 €

najceneje v Spar · 1,65 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

napitek kombucha lov(e)anda, isa´s, 250ml
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš

isa kombucha

250 ml

napitek kombucha lov(e)anda, isa´s, 250ml

od1,99 €

najceneje v Spar · 7,96 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

voda z okusom mint&lime vitamin refresh, jana, 1,5l
Spar
Lidl
Mercator

jana

1,5 L

voda z okusom mint&lime vitamin refresh, jana, 1,5l

od1,39 €

najceneje v Lidl · 0,93 €/L

najcenejša ni na zalogi

energijski napitek mango loco juiced, monster energy, 0,5l
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš

monster

500 ml

energijski napitek mango loco juiced, monster energy, 0,5l

od1,39 €

najceneje v Spar · 2,78 €/L

fanta orange zero, 500ml
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš

fanta

500 ml

fanta orange zero, 500ml

od1,10 €

najceneje v Spar · 2,20 €/L

schweppes bitter lemon, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

schweppes

1 L

schweppes bitter lemon, 1l

od1,93 €

najceneje v Spar · 1,93 €/L

schweppes tangerine, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

schweppes

1 L

schweppes tangerine, 1l

od1,93 €

najceneje v Spar · 1,93 €/L

coca-cola zero sugar limona, 500ml
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

500 ml

coca-cola zero sugar limona, 500ml

od1,18 €

najceneje v Spar · 2,36 €/L

coca-cola zero sugar, 250ml
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

250 ml

coca-cola zero sugar, 250ml

od0,99 €

najceneje v Spar · 3,96 €/L

pšenično pivo, brezalkoholno, erdinger, 0,5 l, pločevinka
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

erdinger

500 ml

pšenično pivo, brezalkoholno, erdinger, 0,5 l, pločevinka

od1,59 €

najceneje v Spar · 3,18 €/L

cider jabolko, somersby, 0,5l
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš

somersby

500 ml

cider jabolko, somersby, 0,5l

od1,39 €

najceneje v Mercator · 2,78 €/L

negazirana izvirska voda limona in grenivka, zala isotonic, 0,5l
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

zala

500 ml

negazirana izvirska voda limona in grenivka, zala isotonic, 0,5l

od0,89 €

najceneje v Mercator · 1,78 €/L

tonic water light, fever tree, 0,5l
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš
fever tree500 ml

tonic water light, fever tree, 0,5l

od2,75 €najceneje v Spar · 5,50 €/L
od2,75 €najceneje v Spar · 5,50 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cockta free, 0,33l
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
cockta330 ml

cockta free, 0,33l

od0,99 €najceneje v Spar · 3,00 €/L
od0,99 €najceneje v Spar · 3,00 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola zero sugar, 12x150ml
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola1,8 L

coca-cola zero sugar, 12x150ml

od7,19 €najceneje v Spar · 3,99 €/L
od7,19 €najceneje v Spar · 3,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola original, 12x150ml
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola1,8 L

coca-cola original, 12x150ml

od7,19 €najceneje v Spar · 3,99 €/L
od7,19 €najceneje v Spar · 3,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cockta free, 1,5l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
cockta1,5 L

cockta free, 1,5l

od1,85 €najceneje v Spar · 1,23 €/L
od1,85 €najceneje v Spar · 1,23 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola original, 250ml
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola250 ml

coca-cola original, 250ml

od0,97 €najceneje v Tuš · 3,88 €/L
od0,97 €najceneje v Tuš · 3,88 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gazirana brezalkoholna pijača exotic, ora, 0,33l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
ora330 ml

gazirana brezalkoholna pijača exotic, ora, 0,33l

od0,87 €najceneje v Spar · 2,64 €/L
od0,87 €najceneje v Spar · 2,64 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola zero sugar, 330ml
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola330 ml

coca-cola zero sugar, 330ml

od1,09 €najceneje v Spar · 3,30 €/L
od1,09 €najceneje v Spar · 3,30 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pepsi, 0,5l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
pepsi500 ml

pepsi, 0,5l

od1,10 €najceneje v Spar · 2,20 €/L
od1,10 €najceneje v Spar · 2,20 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola original, 1l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola1 L

coca-cola original, 1l

od1,39 €najceneje v Spar · 1,39 €/L
od1,39 €najceneje v Spar · 1,39 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
1...19202122232425...167
schweppes tangerine, 1,5l
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
schweppes1,5 L

schweppes tangerine, 1,5l

od2,35 €najceneje v Spar · 1,57 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od2,35 €najceneje v Spar · 1,57 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
schweppes bitter lemon, 500ml
Spar
Mercator
Tuš
schweppes500 ml

schweppes bitter lemon, 500ml

od1,35 €najceneje v Tuš · 2,70 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od1,35 €najceneje v Tuš · 2,70 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola original, 330ml
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola330 ml

coca-cola original, 330ml

od1,09 €najceneje v Spar · 3,30 €/L
od1,09 €najceneje v Spar · 3,30 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača z okusom limone in granatnega jabolka, cedevita, 0,5l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš
cedevita500 ml

pijača z okusom limone in granatnega jabolka, cedevita, 0,5l

od1,06 €najceneje v Spar · 2,12 €/L
od1,06 €najceneje v Spar · 2,12 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ledeni čaj breskev, jana, 1,5l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
jana1,5 L

ledeni čaj breskev, jana, 1,5l

od1,19 €najceneje v Mercator · 0,79 €/L
od1,19 €najceneje v Mercator · 0,79 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
bio sirup meta in melisa, frupi, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
frupi500 ml

bio sirup meta in melisa, frupi, 0,5l

od5,29 €najceneje v Spar · 10,58 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od5,29 €najceneje v Spar · 10,58 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ledeni čaj gozdni sadeži in brusnica, jana, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
jana500 ml

ledeni čaj gozdni sadeži in brusnica, jana, 0,5l

od0,99 €najceneje v Spar · 1,98 €/L
od0,99 €najceneje v Spar · 1,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cedevita pomaranča, 900g
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
cedevita900 g

cedevita pomaranča, 900g

od7,29 €najceneje v Spar · 8,10 €/kg
od7,29 €najceneje v Spar · 8,10 €/kg
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
nektar jagoda happy day, rauch, 1l
Spar
Mercator
Tuš
happy day1 L

nektar jagoda happy day, rauch, 1l

od1,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/L
od1,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
nektar multivitamin happy day, rauch, 1l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš
happy day1 L

nektar multivitamin happy day, rauch, 1l

od1,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/L
od1,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
fanta orange, 250ml
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
fanta250 ml

fanta orange, 250ml

od0,99 €najceneje v Spar · 3,96 €/L
od0,99 €najceneje v Spar · 3,96 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana brezalkoholna sadna pijača črni ribez in aronija, fruc, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
fruc500 ml

negazirana brezalkoholna sadna pijača črni ribez in aronija, fruc, 0,5l

od0,99 €najceneje v Spar · 1,98 €/L
od0,99 €najceneje v Spar · 1,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino rebula, simčič by marjan simčič, 0,75l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
by marjan simčič750 ml

belo vino rebula, simčič by marjan simčič, 0,75l

od5,49 €najceneje v Tuš · 7,32 €/L
od5,49 €najceneje v Tuš · 7,32 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
brezalkoholno pivo heineken 0.0%, 4x0,33l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
heineken1,32 L

brezalkoholno pivo heineken 0.0%, 4x0,33l

od4,69 €najceneje v Spar · 3,55 €/L
od4,69 €najceneje v Spar · 3,55 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
svetlo pivo tuborg, 6x0,5l, xxl
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš
tuborg3 L

svetlo pivo tuborg, 6x0,5l, xxl

od6,20 €najceneje v Spar · 2,07 €/L
od6,20 €najceneje v Spar · 2,07 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
fanta shokata, 1,5l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
fanta1,5 L

fanta shokata, 1,5l

od1,99 €najceneje v Spar · 1,33 €/L
od1,99 €najceneje v Spar · 1,33 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ledeni čaj breskev sola, union, sola, 0,33l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
sola330 ml

ledeni čaj breskev sola, union, sola, 0,33l

od0,84 €najceneje v Spar · 2,55 €/L
od0,84 €najceneje v Spar · 2,55 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača z okusom grozdja in aloe vere first 1, fructal, 0,5l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
fructal500 ml

pijača z okusom grozdja in aloe vere first 1, fructal, 0,5l

od1,19 €najceneje v Tuš · 2,38 €/L
od1,19 €najceneje v Tuš · 2,38 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek bezeg in breskev recover, vitamin well, 0,5l
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš
vitamin well500 ml

napitek bezeg in breskev recover, vitamin well, 0,5l

od1,95 €najceneje v Mercator · 3,90 €/L
od1,95 €najceneje v Mercator · 3,90 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
energijski napitek red bull zero, 250ml
prihrani 36%
Spar
Mercator
Tuš
red bull250 ml

energijski napitek red bull zero, 250ml

od1,09 €najceneje v Spar · 4,36 €/L
od1,09 €najceneje v Spar · 4,36 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek limona in limeta reload, vitamin well, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
vitamin well500 ml

napitek limona in limeta reload, vitamin well, 0,5l

od2,19 €najceneje v Spar · 4,38 €/L
od2,19 €najceneje v Spar · 4,38 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pivo staropramen, 6x0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
staropramen3 L

pivo staropramen, 6x0,5l

od7,35 €najceneje v Spar · 2,45 €/L
od7,35 €najceneje v Spar · 2,45 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino zvrst haložan, ptujska klet, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
ptujska klet1 L

belo vino zvrst haložan, ptujska klet, 1l

od5,79 €najceneje v Mercator · 5,79 €/L
od5,79 €najceneje v Mercator · 5,79 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
temno pivo staropramen, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
staropramen500 ml

temno pivo staropramen, 0,5l

od1,49 €najceneje v Spar · 2,98 €/L
od1,49 €najceneje v Spar · 2,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
športni napitek limona, oshee zero, 0,75l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
oshee750 ml

športni napitek limona, oshee zero, 0,75l

od1,47 €najceneje v Tuš · 1,96 €/L
od1,47 €najceneje v Tuš · 1,96 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača z okusom limete in limonske trave, cedevita, 0,5l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš
cedevita500 ml

pijača z okusom limete in limonske trave, cedevita, 0,5l

od1,06 €najceneje v Spar · 2,12 €/L
od1,06 €najceneje v Spar · 2,12 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
blago gazirana brezalkoholna pijača antistress, functionall, 0,5l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
radenska500 ml

blago gazirana brezalkoholna pijača antistress, functionall, 0,5l

od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
ledeni čaj breskev, jana, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
jana500 ml

ledeni čaj breskev, jana, 0,5l

od0,99 €najceneje v Spar · 1,98 €/L
od0,99 €najceneje v Spar · 1,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana voda glaceau smartwater, 600ml
Spar
Mercator
Tuš
600 ml

negazirana voda glaceau smartwater, 600ml

od0,99 €najceneje v Spar · 1,65 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od0,99 €najceneje v Spar · 1,65 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek kombucha lov(e)anda, isa´s, 250ml
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš
isa kombucha250 ml

napitek kombucha lov(e)anda, isa´s, 250ml

od1,99 €najceneje v Spar · 7,96 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,99 €najceneje v Spar · 7,96 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
voda z okusom mint&lime vitamin refresh, jana, 1,5l
Spar
Lidl
Mercator
jana1,5 L

voda z okusom mint&lime vitamin refresh, jana, 1,5l

od1,39 €najceneje v Lidl · 0,93 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od1,39 €najceneje v Lidl · 0,93 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Lidl
Mercator
energijski napitek mango loco juiced, monster energy, 0,5l
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš
monster500 ml

energijski napitek mango loco juiced, monster energy, 0,5l

od1,39 €najceneje v Spar · 2,78 €/L
od1,39 €najceneje v Spar · 2,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
fanta orange zero, 500ml
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš
fanta500 ml

fanta orange zero, 500ml

od1,10 €najceneje v Spar · 2,20 €/L
od1,10 €najceneje v Spar · 2,20 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
schweppes bitter lemon, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
schweppes1 L

schweppes bitter lemon, 1l

od1,93 €najceneje v Spar · 1,93 €/L
od1,93 €najceneje v Spar · 1,93 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
schweppes tangerine, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
schweppes1 L

schweppes tangerine, 1l

od1,93 €najceneje v Spar · 1,93 €/L
od1,93 €najceneje v Spar · 1,93 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola zero sugar limona, 500ml
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola500 ml

coca-cola zero sugar limona, 500ml

od1,18 €najceneje v Spar · 2,36 €/L
od1,18 €najceneje v Spar · 2,36 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola zero sugar, 250ml
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola250 ml

coca-cola zero sugar, 250ml

od0,99 €najceneje v Spar · 3,96 €/L
od0,99 €najceneje v Spar · 3,96 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pšenično pivo, brezalkoholno, erdinger, 0,5 l, pločevinka
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
erdinger500 ml

pšenično pivo, brezalkoholno, erdinger, 0,5 l, pločevinka

od1,59 €najceneje v Spar · 3,18 €/L
od1,59 €najceneje v Spar · 3,18 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
cider jabolko, somersby, 0,5l
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš
somersby500 ml

cider jabolko, somersby, 0,5l

od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana izvirska voda limona in grenivka, zala isotonic, 0,5l
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
zala500 ml

negazirana izvirska voda limona in grenivka, zala isotonic, 0,5l

od0,89 €najceneje v Mercator · 1,78 €/L
od0,89 €najceneje v Mercator · 1,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš