coca-cola zero sugar limona, 500ml
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

coca-cola zero sugar limona, 500ml

Pakiranje: 500 ml

od1,18 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,18–1,29 € · prihranite do 0,11 €

Cena na enoto: od 2,36 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,18 €+33%

2,36 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,18 €

2,36 €/L

Gazirana Pijača Coca Cola Zero Limona Brez Sladkorja 0,5 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

2,58 €/L

gazirana pijača, limona, coca cola zero, 0,5 l