Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8333 izdelkov v več trgovinah

pšenično pivo weissbier, erdinger, 0,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

erdinger

500 ml

pšenično pivo weissbier, erdinger, 0,5l

od1,99 €

najceneje v Spar · 3,98 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

nektar črni ribez, fructal superior, 0,2l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

200 ml

nektar črni ribez, fructal superior, 0,2l

od0,89 €

najceneje v Spar · 4,45 €/L

napitek limonada, sola, 1,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

sola

1,5 L

napitek limonada, sola, 1,5l

od1,59 €

najceneje v Mercator · 1,06 €/L

rdeče vino merlot, goriška brda, 1l
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš

goriška brda

1 L

rdeče vino merlot, goriška brda, 1l

od4,99 €

najceneje v Spar · 4,99 €/L

svetlo pivo, corona extra, 0,355 l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

corona

355 ml

svetlo pivo, corona extra, 0,355 l

od1,99 €

najceneje v Spar · 5,61 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

negazirana naravna mineralna voda, jana, 1l
Spar
Mercator
Tuš

jana

1 L

negazirana naravna mineralna voda, jana, 1l

od0,69 €

najceneje v Spar · 0,69 €/L

negazirana brezalkoholna sadna pijača pomaranča, fructal classic, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1,5 L

negazirana brezalkoholna sadna pijača pomaranča, fructal classic, 1,5l

od2,99 €

najceneje v Spar · 1,99 €/L

belo vino malvazija, vinakoper, 1l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

vinakoper

1 L

belo vino malvazija, vinakoper, 1l

od5,49 €

najceneje v Spar · 5,49 €/L

whiskey jameson, 0,7l
prihrani 16%
Spar
Mercator
Tuš

jameson

700 ml

whiskey jameson, 0,7l

od19,99 €

najceneje v Spar · 28,56 €/L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1,5l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

dana

1,5 L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1,5l

od0,59 €

najceneje v Spar · 0,39 €/L

svetlo pivo heineken, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

heineken

500 ml

svetlo pivo heineken, 0,5l

od1,49 €

najceneje v Spar · 2,98 €/L

negazirana mineralna voda, zala, 1l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

zala

1 L

negazirana mineralna voda, zala, 1l

od0,49 €

najceneje v Spar · 0,49 €/L

sprite, 0,5l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

sprite

500 ml

sprite, 0,5l

od1,15 €

najceneje v Spar · 2,30 €/L

mešana pijača radler isotonic 0,0%, pomaranča, union, 0,5l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

union radler

500 ml

mešana pijača radler isotonic 0,0%, pomaranča, union, 0,5l

od1,25 €

najceneje v Spar · 2,50 €/L

blago gazirana brezalkoholna pijača iron power, function all, 0,5l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

500 ml

blago gazirana brezalkoholna pijača iron power, function all, 0,5l

od1,39 €

najceneje v Mercator · 2,78 €/L

sadna kaša iz jabolk in manga z dodatkom ovsa, chia semen in cimeta, nutrino lab, 180g, pouch
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

nutrino lab

180 g

sadna kaša iz jabolk in manga z dodatkom ovsa, chia semen in cimeta, nutrino lab, 180g, pouch

od1,79 €

najceneje v Spar · 9,94 €/kg

na zalogi v 2 od 3 trgovin

blago gazirana brezalkoholna pijača immunity, functionall, 0,5l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

500 ml

blago gazirana brezalkoholna pijača immunity, functionall, 0,5l

od1,39 €

najceneje v Mercator · 2,78 €/L

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail sex on the beach, dana, 0,33l
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš

dana

330 ml

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail sex on the beach, dana, 0,33l

od1,09 €

najceneje v Mercator · 3,30 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail blue lagoon, dana, 0,33l
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš

dana

330 ml

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail blue lagoon, dana, 0,33l

od1,09 €

najceneje v Mercator · 3,30 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

špricar z janževcem, 0,25l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

radgonske gorice

250 ml

špricar z janževcem, 0,25l

od1,19 €

najceneje v Spar · 4,76 €/L

100% sok rdeče sadje multivitamin, fructal superior, 1l
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

100% sok rdeče sadje multivitamin, fructal superior, 1l

od2,49 €

najceneje v Spar · 2,49 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,33l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

dana

330 ml

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,33l

od0,47 €

najceneje v Spar · 1,42 €/L

negazirana naravna mineralna voda, jana, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

jana

500 ml

negazirana naravna mineralna voda, jana, 0,5l

od0,57 €

najceneje v Tuš · 1,14 €/L

najcenejša ni na zalogi

100% sok pomaranča, dana, 1l
prihrani 37%
Spar
Mercator
Tuš

dana

1 L

100% sok pomaranča, dana, 1l

od1,88 €

najceneje v Spar · 1,88 €/L

sprite, 1,5l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

sprite

1,5 L

sprite, 1,5l

od1,99 €

najceneje v Spar · 1,33 €/L

zelenjavno sadna pijača korenček, pomaranča in limona, fruc, 1,5l
prihrani 28%
Spar
Mercator
Tuš

fruc

1,5 L

zelenjavno sadna pijača korenček, pomaranča in limona, fruc, 1,5l

od1,19 €

najceneje v Mercator · 0,79 €/L

rdeče vino merlot quercus, goriška brda, 0,75l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

goriška brda

750 ml

rdeče vino merlot quercus, goriška brda, 0,75l

od5,99 €

najceneje v Spar · 7,99 €/L

pijača vitamin mango active&fit, dana, 0,75l
prihrani 24%
Spar
Mercator
Tuš

dana

750 ml

pijača vitamin mango active&fit, dana, 0,75l

od1,29 €

najceneje v Spar · 1,72 €/L

radler grenivka 0.0%, union, 0,5l
prihrani 34%
Spar
Mercator
Tuš

union radler

500 ml

radler grenivka 0.0%, union, 0,5l

od0,79 €

najceneje v Spar · 1,58 €/L

negazirana brezalkoholna pijača , materina dušica, oaza, 1,5l
prihrani 14%
Spar
Mercator
Tuš

oaza

1,5 L

negazirana brezalkoholna pijača , materina dušica, oaza, 1,5l

od1,11 €

najceneje v Spar · 0,74 €/L

gin hendrick´s, 0,7l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

hendricks

700 ml

gin hendrick´s, 0,7l

od32,99 €

najceneje v Mercator · 47,13 €/L

namizno belo vino, slovin international, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

slovin

1 L

namizno belo vino, slovin international, 1l

od2,99 €

najceneje v Spar · 2,99 €/L

coca-cola zero sugar, 1l
Spar
Mercator
Tuš

coca-cola

1 L

coca-cola zero sugar, 1l

od1,69 €

najceneje v Spar · 1,69 €/L

pivo ožujsko, 0,5l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

ožujsko

500 ml

pivo ožujsko, 0,5l

od1,22 €

najceneje v Spar · 2,44 €/L

nektar breskev, fructal superior, 1l
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

nektar breskev, fructal superior, 1l

od2,59 €

najceneje v Spar · 2,59 €/L

negazirana brezalkoholna sadna pijača pomaranča in limona, fruc, 1,5l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš

fruc

1,5 L

negazirana brezalkoholna sadna pijača pomaranča in limona, fruc, 1,5l

od1,15 €

najceneje v Tuš · 0,77 €/L

brandy stock, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

stock

1 L

brandy stock, 1l

od20,89 €

najceneje v Mercator · 20,89 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

negazirana pijača z limonovim in limetinim sokom, vitamin water immuno, zala, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

zala

500 ml

negazirana pijača z limonovim in limetinim sokom, vitamin water immuno, zala, 0,5l

od1,47 €

najceneje v Spar · 2,94 €/L

negazirana pijača s sokom pomaranče in jasmina, vitamin water optimis, zala, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

zala

500 ml

negazirana pijača s sokom pomaranče in jasmina, vitamin water optimis, zala, 0,5l

od1,47 €

najceneje v Spar · 2,94 €/L

blago gazirana brezalkoholna pijača focus, functionall, 0,5l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

500 ml

blago gazirana brezalkoholna pijača focus, functionall, 0,5l

od1,39 €

najceneje v Mercator · 2,78 €/L

pijača z okusom limone in ananasa, cedevita, 0,5l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

500 ml

pijača z okusom limone in ananasa, cedevita, 0,5l

od1,06 €

najceneje v Spar · 2,12 €/L

sok 100% pomaranča happy day, rauch, 1,5l
prihrani 29%
Spar
Mercator
Tuš

happy day

1,5 L

sok 100% pomaranča happy day, rauch, 1,5l

od3,52 €

najceneje v Mercator · 2,35 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

napitek pomaranča, cedevita fresh, 340ml
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

340 ml

napitek pomaranča, cedevita fresh, 340ml

od1,25 €

najceneje v Spar · 3,68 €/L

napitek limona, cedevita fresh, 340ml
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

340 ml

napitek limona, cedevita fresh, 340ml

od1,25 €

najceneje v Spar · 3,68 €/L

napitek bezeg in limona, cedevita fresh, 340ml
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

cedevita

340 ml

napitek bezeg in limona, cedevita fresh, 340ml

od1,25 €

najceneje v Spar · 3,68 €/L

alkoholna pijača gin in rose, j.freitag, 0,5l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

freitag

500 ml

alkoholna pijača gin in rose, j.freitag, 0,5l

od1,69 €

najceneje v Spar · 3,38 €/L

gazirana brezalkoholna pijača z okusom manga in limete, radenska, 1,5l
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

1,5 L

gazirana brezalkoholna pijača z okusom manga in limete, radenska, 1,5l

od0,99 €

najceneje v Mercator · 0,66 €/L

brezalkoholno pivo laško zlatorog 0,0%, 0,5l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš

laško

500 ml

brezalkoholno pivo laško zlatorog 0,0%, 0,5l

od0,89 €

najceneje v Spar · 1,78 €/L

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 1l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

jamnica

1 L

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 1l

od0,75 €

najceneje v Spar · 0,75 €/L

pijača vitamin limona detox, dana, 0,75l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

dana

750 ml

pijača vitamin limona detox, dana, 0,75l

od1,59 €

najceneje v Spar · 2,12 €/L

pšenično pivo weissbier, erdinger, 0,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
erdinger500 ml

pšenično pivo weissbier, erdinger, 0,5l

od1,99 €najceneje v Spar · 3,98 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,99 €najceneje v Spar · 3,98 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
nektar črni ribez, fructal superior, 0,2l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
fructal200 ml

nektar črni ribez, fructal superior, 0,2l

od0,89 €najceneje v Spar · 4,45 €/L
od0,89 €najceneje v Spar · 4,45 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek limonada, sola, 1,5l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
sola1,5 L

napitek limonada, sola, 1,5l

od1,59 €najceneje v Mercator · 1,06 €/L
od1,59 €najceneje v Mercator · 1,06 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rdeče vino merlot, goriška brda, 1l
prihrani 9%
Spar
Mercator
Tuš
goriška brda1 L

rdeče vino merlot, goriška brda, 1l

od4,99 €najceneje v Spar · 4,99 €/L
od4,99 €najceneje v Spar · 4,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
svetlo pivo, corona extra, 0,355 l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
corona355 ml

svetlo pivo, corona extra, 0,355 l

od1,99 €najceneje v Spar · 5,61 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,99 €najceneje v Spar · 5,61 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, jana, 1l
Spar
Mercator
Tuš
jana1 L

negazirana naravna mineralna voda, jana, 1l

od0,69 €najceneje v Spar · 0,69 €/L
od0,69 €najceneje v Spar · 0,69 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana brezalkoholna sadna pijača pomaranča, fructal classic, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš
fructal1,5 L

negazirana brezalkoholna sadna pijača pomaranča, fructal classic, 1,5l

od2,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/L
od2,99 €najceneje v Spar · 1,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino malvazija, vinakoper, 1l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
vinakoper1 L

belo vino malvazija, vinakoper, 1l

od5,49 €najceneje v Spar · 5,49 €/L
od5,49 €najceneje v Spar · 5,49 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
whiskey jameson, 0,7l
prihrani 16%
Spar
Mercator
Tuš
jameson700 ml

whiskey jameson, 0,7l

od19,99 €najceneje v Spar · 28,56 €/L
od19,99 €najceneje v Spar · 28,56 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, dana, 1,5l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
dana1,5 L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1,5l

od0,59 €najceneje v Spar · 0,39 €/L
od0,59 €najceneje v Spar · 0,39 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
1...17181920212223...167
svetlo pivo heineken, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
heineken500 ml

svetlo pivo heineken, 0,5l

od1,49 €najceneje v Spar · 2,98 €/L
od1,49 €najceneje v Spar · 2,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana mineralna voda, zala, 1l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
zala1 L

negazirana mineralna voda, zala, 1l

od0,49 €najceneje v Spar · 0,49 €/L
od0,49 €najceneje v Spar · 0,49 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sprite, 0,5l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
sprite500 ml

sprite, 0,5l

od1,15 €najceneje v Spar · 2,30 €/L
od1,15 €najceneje v Spar · 2,30 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešana pijača radler isotonic 0,0%, pomaranča, union, 0,5l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
union radler500 ml

mešana pijača radler isotonic 0,0%, pomaranča, union, 0,5l

od1,25 €najceneje v Spar · 2,50 €/L
od1,25 €najceneje v Spar · 2,50 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
blago gazirana brezalkoholna pijača iron power, function all, 0,5l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
radenska500 ml

blago gazirana brezalkoholna pijača iron power, function all, 0,5l

od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sadna kaša iz jabolk in manga z dodatkom ovsa, chia semen in cimeta, nutrino lab, 180g, pouch
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
nutrino lab180 g

sadna kaša iz jabolk in manga z dodatkom ovsa, chia semen in cimeta, nutrino lab, 180g, pouch

od1,79 €najceneje v Spar · 9,94 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,79 €najceneje v Spar · 9,94 €/kgna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
blago gazirana brezalkoholna pijača immunity, functionall, 0,5l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
radenska500 ml

blago gazirana brezalkoholna pijača immunity, functionall, 0,5l

od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešana gazirana alkoholna pijača cocktail sex on the beach, dana, 0,33l
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš
dana330 ml

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail sex on the beach, dana, 0,33l

od1,09 €najceneje v Mercator · 3,30 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,09 €najceneje v Mercator · 3,30 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešana gazirana alkoholna pijača cocktail blue lagoon, dana, 0,33l
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš
dana330 ml

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail blue lagoon, dana, 0,33l

od1,09 €najceneje v Mercator · 3,30 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od1,09 €najceneje v Mercator · 3,30 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
špricar z janževcem, 0,25l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
radgonske gorice250 ml

špricar z janževcem, 0,25l

od1,19 €najceneje v Spar · 4,76 €/L
od1,19 €najceneje v Spar · 4,76 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
100% sok rdeče sadje multivitamin, fructal superior, 1l
prihrani 7%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

100% sok rdeče sadje multivitamin, fructal superior, 1l

od2,49 €najceneje v Spar · 2,49 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od2,49 €najceneje v Spar · 2,49 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,33l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
dana330 ml

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,33l

od0,47 €najceneje v Spar · 1,42 €/L
od0,47 €najceneje v Spar · 1,42 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, jana, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
jana500 ml

negazirana naravna mineralna voda, jana, 0,5l

od0,57 €najceneje v Tuš · 1,14 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od0,57 €najceneje v Tuš · 1,14 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
100% sok pomaranča, dana, 1l
prihrani 37%
Spar
Mercator
Tuš
dana1 L

100% sok pomaranča, dana, 1l

od1,88 €najceneje v Spar · 1,88 €/L
od1,88 €najceneje v Spar · 1,88 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sprite, 1,5l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
sprite1,5 L

sprite, 1,5l

od1,99 €najceneje v Spar · 1,33 €/L
od1,99 €najceneje v Spar · 1,33 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
zelenjavno sadna pijača korenček, pomaranča in limona, fruc, 1,5l
prihrani 28%
Spar
Mercator
Tuš
fruc1,5 L

zelenjavno sadna pijača korenček, pomaranča in limona, fruc, 1,5l

od1,19 €najceneje v Mercator · 0,79 €/L
od1,19 €najceneje v Mercator · 0,79 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rdeče vino merlot quercus, goriška brda, 0,75l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
goriška brda750 ml

rdeče vino merlot quercus, goriška brda, 0,75l

od5,99 €najceneje v Spar · 7,99 €/L
od5,99 €najceneje v Spar · 7,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača vitamin mango active&fit, dana, 0,75l
prihrani 24%
Spar
Mercator
Tuš
dana750 ml

pijača vitamin mango active&fit, dana, 0,75l

od1,29 €najceneje v Spar · 1,72 €/L
od1,29 €najceneje v Spar · 1,72 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
radler grenivka 0.0%, union, 0,5l
prihrani 34%
Spar
Mercator
Tuš
union radler500 ml

radler grenivka 0.0%, union, 0,5l

od0,79 €najceneje v Spar · 1,58 €/L
od0,79 €najceneje v Spar · 1,58 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana brezalkoholna pijača , materina dušica, oaza, 1,5l
prihrani 14%
Spar
Mercator
Tuš
oaza1,5 L

negazirana brezalkoholna pijača , materina dušica, oaza, 1,5l

od1,11 €najceneje v Spar · 0,74 €/L
od1,11 €najceneje v Spar · 0,74 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gin hendrick´s, 0,7l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
hendricks700 ml

gin hendrick´s, 0,7l

od32,99 €najceneje v Mercator · 47,13 €/L
od32,99 €najceneje v Mercator · 47,13 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
namizno belo vino, slovin international, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
slovin1 L

namizno belo vino, slovin international, 1l

od2,99 €najceneje v Spar · 2,99 €/L
od2,99 €najceneje v Spar · 2,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola zero sugar, 1l
Spar
Mercator
Tuš
coca-cola1 L

coca-cola zero sugar, 1l

od1,69 €najceneje v Spar · 1,69 €/L
od1,69 €najceneje v Spar · 1,69 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pivo ožujsko, 0,5l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
ožujsko500 ml

pivo ožujsko, 0,5l

od1,22 €najceneje v Spar · 2,44 €/L
od1,22 €najceneje v Spar · 2,44 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
nektar breskev, fructal superior, 1l
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

nektar breskev, fructal superior, 1l

od2,59 €najceneje v Spar · 2,59 €/L
od2,59 €najceneje v Spar · 2,59 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana brezalkoholna sadna pijača pomaranča in limona, fruc, 1,5l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš
fruc1,5 L

negazirana brezalkoholna sadna pijača pomaranča in limona, fruc, 1,5l

od1,15 €najceneje v Tuš · 0,77 €/L
od1,15 €najceneje v Tuš · 0,77 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
brandy stock, 1l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
stock1 L

brandy stock, 1l

od20,89 €najceneje v Mercator · 20,89 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od20,89 €najceneje v Mercator · 20,89 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana pijača z limonovim in limetinim sokom, vitamin water immuno, zala, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
zala500 ml

negazirana pijača z limonovim in limetinim sokom, vitamin water immuno, zala, 0,5l

od1,47 €najceneje v Spar · 2,94 €/L
od1,47 €najceneje v Spar · 2,94 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana pijača s sokom pomaranče in jasmina, vitamin water optimis, zala, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
zala500 ml

negazirana pijača s sokom pomaranče in jasmina, vitamin water optimis, zala, 0,5l

od1,47 €najceneje v Spar · 2,94 €/L
od1,47 €najceneje v Spar · 2,94 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
blago gazirana brezalkoholna pijača focus, functionall, 0,5l
prihrani 18%
Spar
Mercator
Tuš
radenska500 ml

blago gazirana brezalkoholna pijača focus, functionall, 0,5l

od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
od1,39 €najceneje v Mercator · 2,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača z okusom limone in ananasa, cedevita, 0,5l
prihrani 32%
Spar
Mercator
Tuš
cedevita500 ml

pijača z okusom limone in ananasa, cedevita, 0,5l

od1,06 €najceneje v Spar · 2,12 €/L
od1,06 €najceneje v Spar · 2,12 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sok 100% pomaranča happy day, rauch, 1,5l
prihrani 29%
Spar
Mercator
Tuš
happy day1,5 L

sok 100% pomaranča happy day, rauch, 1,5l

od3,52 €najceneje v Mercator · 2,35 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od3,52 €najceneje v Mercator · 2,35 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek pomaranča, cedevita fresh, 340ml
Spar
Mercator
Tuš
cedevita340 ml

napitek pomaranča, cedevita fresh, 340ml

od1,25 €najceneje v Spar · 3,68 €/L
od1,25 €najceneje v Spar · 3,68 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek limona, cedevita fresh, 340ml
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
cedevita340 ml

napitek limona, cedevita fresh, 340ml

od1,25 €najceneje v Spar · 3,68 €/L
od1,25 €najceneje v Spar · 3,68 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek bezeg in limona, cedevita fresh, 340ml
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
cedevita340 ml

napitek bezeg in limona, cedevita fresh, 340ml

od1,25 €najceneje v Spar · 3,68 €/L
od1,25 €najceneje v Spar · 3,68 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
alkoholna pijača gin in rose, j.freitag, 0,5l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
freitag500 ml

alkoholna pijača gin in rose, j.freitag, 0,5l

od1,69 €najceneje v Spar · 3,38 €/L
od1,69 €najceneje v Spar · 3,38 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gazirana brezalkoholna pijača z okusom manga in limete, radenska, 1,5l
prihrani 23%
Spar
Mercator
Tuš
radenska1,5 L

gazirana brezalkoholna pijača z okusom manga in limete, radenska, 1,5l

od0,99 €najceneje v Mercator · 0,66 €/L
od0,99 €najceneje v Mercator · 0,66 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
brezalkoholno pivo laško zlatorog 0,0%, 0,5l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš
laško500 ml

brezalkoholno pivo laško zlatorog 0,0%, 0,5l

od0,89 €najceneje v Spar · 1,78 €/L
od0,89 €najceneje v Spar · 1,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 1l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
jamnica1 L

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 1l

od0,75 €najceneje v Spar · 0,75 €/L
od0,75 €najceneje v Spar · 0,75 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pijača vitamin limona detox, dana, 0,75l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
dana750 ml

pijača vitamin limona detox, dana, 0,75l

od1,59 €najceneje v Spar · 2,12 €/L
od1,59 €najceneje v Spar · 2,12 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš