radler grenivka 0.0%, union, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

union radler

radler grenivka 0.0%, union, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,79–1,19 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 1,58 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €0,79 €-11%

1,58 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,17 €+31%

2,34 €/L

Pivo Radler Grenivka, alk.0,0 vol.%, 0,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €+25%

2,38 €/L

brezalkoholno pivo union radler grenivka, 0,5 l