radler grenivka, ožujsko, 0,5l
Mercator
Tuš

ožujsko

radler grenivka, ožujsko, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,09 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,09–1,39 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 2,18 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €

2,18 €/L

radler ožujsko grenivka, 2 % alkohola, 0,5 l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,39 €

2,78 €/L

Pivo Radler Ožujsko Grenivka alk. 2 % vol. 0,5 L