napitek limonada, sola, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

sola

napitek limonada, sola, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od1,59 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,59–1,61 € · prihranite do 0,02 €

Cena na enoto: od 1,06 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €+28%

1,06 €/L

pijača, limona, sola, 1,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

1,61 €+33%

1,07 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,61 €+30%

1,07 €/L

Sadna Pijača Sola Limonada 1,5 L