blago gazirana brezalkoholna pijača immunity, functionall, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

radenska

blago gazirana brezalkoholna pijača immunity, functionall, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,39 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,39–1,69 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 2,78 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €1,39 €-18%

2,78 €/L

gazirana voda, limeta, function all immunity, radenska, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €

3,18 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,69 €

3,38 €/L

Pijača FunctionALL, Immunity, okus limete, 0,5 l