Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8333 izdelkov v več trgovinah

viljamovka prior, fructal, 0,7l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

prior

700 ml

viljamovka prior, fructal, 0,7l

od29,99 €

najceneje v Spar · 42,84 €/L

sirup pomaranča, fructal, 1l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

sirup pomaranča, fructal, 1l

od3,99 €

najceneje v Tuš · 3,99 €/L

konjak martell, 0,7l
prihrani 21%
Spar
Mercator
Tuš

martell

700 ml

konjak martell, 0,7l

od29,99 €

najceneje v Spar · 42,84 €/L

whiskey jack daniel´s, 1l
Spar
Mercator
Tuš

jack daniels

1 L

whiskey jack daniel´s, 1l

od34,24 €

najceneje v Tuš · 34,24 €/L

whisky bourbon, four roses, 0,7l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

four roses

700 ml

whisky bourbon, four roses, 0,7l

od17,89 €

najceneje v Spar · 25,56 €/L

rdeče vino sladki refošk, vinakoper, 0,75l
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš

vinakoper

750 ml

rdeče vino sladki refošk, vinakoper, 0,75l

od5,39 €

najceneje v Mercator · 7,19 €/L

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,33l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

330 ml

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,33l

od0,73 €

najceneje v Tuš · 2,21 €/L

rdeče vino cviček original, ptp dolenjska, klet krško, 1l
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

kz krško

1 L

rdeče vino cviček original, ptp dolenjska, klet krško, 1l

od4,78 €

najceneje v Spar · 4,78 €/L

gazirano biser vino biser rose, radgonske gorice, 0,75l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

radgonske gorice

750 ml

gazirano biser vino biser rose, radgonske gorice, 0,75l

od4,49 €

najceneje v Spar · 5,99 €/L

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail mojito classic, dana, 0,33l
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš

dana

330 ml

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail mojito classic, dana, 0,33l

od1,09 €

najceneje v Mercator · 3,30 €/L

sadni nektar iz več vrst sadja iz zgoščenih sadnih sokov, fructal junior, 0,2l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

200 ml

sadni nektar iz več vrst sadja iz zgoščenih sadnih sokov, fructal junior, 0,2l

od0,49 €

najceneje v Mercator · 2,45 €/L

sok orangina original, 1,25l
Spar
Mercator
Tuš

orangina

1,25 L

sok orangina original, 1,25l

od2,29 €

najceneje v Spar · 1,83 €/L

belo vino malvazija, simčič by marjan simčič, 0,75l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš

by marjan simčič

750 ml

belo vino malvazija, simčič by marjan simčič, 0,75l

od5,49 €

najceneje v Tuš · 7,32 €/L

napitek limona in kivi refresh, vitamin well, 0,5l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

vitamin well

500 ml

napitek limona in kivi refresh, vitamin well, 0,5l

od1,95 €

najceneje v Mercator · 3,90 €/L

brezalkoholno pivo z limonado, panache fritz, 250ml
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

panache

250 ml

brezalkoholno pivo z limonado, panache fritz, 250ml

od0,49 €

najceneje v Spar · 1,96 €/L

gin&tonic beefeater, 0,25l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

beefeater

250 ml

gin&tonic beefeater, 0,25l

od2,39 €

najceneje v Spar · 9,56 €/L

pivo premium lager, kozel, 4x0,5l
Spar
Mercator
Tuš

kozel

2 L

pivo premium lager, kozel, 4x0,5l

od5,99 €

najceneje v Spar · 3,00 €/L

svetlo pivo brez glutena, estrella galicia, 0,33l
Spar
Mercator
Tuš

estrella galicia

330 ml

svetlo pivo brez glutena, estrella galicia, 0,33l

od0,72 €

najceneje v Tuš · 2,18 €/L

najcenejša ni na zalogi

belo vino zlata rebula, klet brda, 0,75l
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš

goriška brda

750 ml

belo vino zlata rebula, klet brda, 0,75l

od4,49 €

najceneje v Tuš · 5,99 €/L

belo vino sivi pinot, klet brda, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

goriška brda

750 ml

belo vino sivi pinot, klet brda, 0,75l

od4,98 €

najceneje v Spar · 6,64 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

rdeče vino merlot cabernet sauvignon, klet brda, 0,75l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

goriška brda

rdeče vino merlot cabernet sauvignon, klet brda, 0,75l

od4,69 €

najceneje v Tuš

malt limona 0,0%, laško, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

malt

500 ml

malt limona 0,0%, laško, 0,5l

od1,09 €

najceneje v Spar · 2,18 €/L

whisky jameson caskmates, 0,7l
Spar
Mercator
Tuš

jameson

700 ml

whisky jameson caskmates, 0,7l

od28,39 €

najceneje v Spar · 40,56 €/L

pivo kramah ipa, bevog, 0,33l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

bevog

330 ml

pivo kramah ipa, bevog, 0,33l

od2,99 €

najceneje v Mercator · 9,06 €/L

napitek limona in kaktus upgrade, vitamin well, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

vitamin well

500 ml

napitek limona in kaktus upgrade, vitamin well, 0,5l

od2,19 €

najceneje v Spar · 4,38 €/L

negazirana brezalkoholna pijača limonada, fruc, 1,5l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

fruc

1,5 L

negazirana brezalkoholna pijača limonada, fruc, 1,5l

od1,65 €

najceneje v Spar · 1,10 €/L

liker aperitivo rosato, ramazzotti, 0,7l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš

ramazzotti amaro

700 ml

liker aperitivo rosato, ramazzotti, 0,7l

od14,10 €

najceneje v Spar · 20,14 €/L

svetlo pivo bernard, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

bernard

500 ml

svetlo pivo bernard, 0,5l

od0,87 €

najceneje v Tuš · 1,74 €/L

najcenejša ni na zalogi

peneče vino brut, klasična metoda, bjana, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

bjana

750 ml

peneče vino brut, klasična metoda, bjana, 0,75l

od25,09 €

najceneje v Spar · 33,45 €/L

najcenejša ni na zalogi

svetlo pivo original budvar, budweiser, 0,5l
prihrani 12%
Spar
Mercator
Tuš

budweiser budvar

500 ml

svetlo pivo original budvar, budweiser, 0,5l

od1,27 €

najceneje v Spar · 2,54 €/L

nektar jagoda, fructal superior, 200ml
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

200 ml

nektar jagoda, fructal superior, 200ml

od1,08 €

najceneje v Spar · 5,40 €/L

sok jabolko superior, fructal, 0,2l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

200 ml

sok jabolko superior, fructal, 0,2l

od0,79 €

najceneje v Tuš · 3,95 €/L

mešana alkoholna pijača hugo, radgonske gorice, 0,75l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

radgonske gorice

750 ml

mešana alkoholna pijača hugo, radgonske gorice, 0,75l

od7,49 €

najceneje v Spar · 9,99 €/L

100% sok pomaranča, brez delcev, fructal superior, 1l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

100% sok pomaranča, brez delcev, fructal superior, 1l

od3,29 €

najceneje v Spar · 3,29 €/L

na zalogi v 2 od 3 trgovin

100% bistri sok jabolko superior, fructal, 1l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

100% bistri sok jabolko superior, fructal, 1l

od2,29 €

najceneje v Spar · 2,29 €/L

peneče vino rose, klet brda, 0,75l
prihrani 16%
Spar
Mercator
Tuš

goriška brda

750 ml

peneče vino rose, klet brda, 0,75l

od6,99 €

najceneje v Spar · 9,32 €/L

energijski napitek, monster energy, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš

monster

500 ml

energijski napitek, monster energy, 0,5l

od1,77 €

najceneje v Spar · 3,54 €/L

whiskey, jameson, 1 l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš

jameson

1 L

whiskey, jameson, 1 l

od31,54 €

najceneje v Spar · 31,54 €/L

belo vino sivi pinot quercus, goriška brda, 0,75l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš

goriška brda

750 ml

belo vino sivi pinot quercus, goriška brda, 0,75l

od5,69 €

najceneje v Tuš · 7,59 €/L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,33l
Spar
Mercator
Tuš

radenska

330 ml

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,33l

od0,69 €

najceneje v Spar · 2,09 €/L

energijski napitek red bull, 355ml
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš

red bull

355 ml

energijski napitek red bull, 355ml

od1,99 €

najceneje v Spar · 5,61 €/L

gin tanqueray london dry gin, 0,70l
Spar
Mercator
Tuš

tanqueray

700 ml

gin tanqueray london dry gin, 0,70l

od11,20 €

najceneje v Tuš · 16,00 €/L

najcenejša ni na zalogi

gin gibson´s dry, 0,7l
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš

gibson

700 ml

gin gibson´s dry, 0,7l

od12,79 €

najceneje v Spar · 18,27 €/L

vodka absolut, 0,7l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš

absolut

700 ml

vodka absolut, 0,7l

od16,79 €

najceneje v Spar · 23,99 €/L

pšenično pivo paulaner, 0,5l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš

paulaner

500 ml

pšenično pivo paulaner, 0,5l

od1,49 €

najceneje v Mercator · 2,98 €/L

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l
prihrani 27%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

750 ml

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l

od0,69 €

najceneje v Spar · 0,92 €/L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 1,5l
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš

radenska

1,5 L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 1,5l

od0,67 €

najceneje v Tuš · 0,45 €/L

peneče vino capris cuvee, vinakoper, 0,75l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš

vinakoper

750 ml

peneče vino capris cuvee, vinakoper, 0,75l

od7,19 €

najceneje v Mercator · 9,59 €/L

borovničke fructal, 1l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

borovničke fructal, 1l

od11,59 €

najceneje v Mercator · 11,59 €/L

sirup gozdni sadeži, fructal, 1l
Spar
Mercator
Tuš

fructal

1 L

sirup gozdni sadeži, fructal, 1l

od4,49 €

najceneje v Tuš · 4,49 €/L

najcenejša ni na zalogi

viljamovka prior, fructal, 0,7l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
prior700 ml

viljamovka prior, fructal, 0,7l

od29,99 €najceneje v Spar · 42,84 €/L
od29,99 €najceneje v Spar · 42,84 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sirup pomaranča, fructal, 1l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

sirup pomaranča, fructal, 1l

od3,99 €najceneje v Tuš · 3,99 €/L
od3,99 €najceneje v Tuš · 3,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
konjak martell, 0,7l
prihrani 21%
Spar
Mercator
Tuš
martell700 ml

konjak martell, 0,7l

od29,99 €najceneje v Spar · 42,84 €/L
od29,99 €najceneje v Spar · 42,84 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
whiskey jack daniel´s, 1l
Spar
Mercator
Tuš
jack daniels1 L

whiskey jack daniel´s, 1l

od34,24 €najceneje v Tuš · 34,24 €/L
od34,24 €najceneje v Tuš · 34,24 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
whisky bourbon, four roses, 0,7l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
four roses700 ml

whisky bourbon, four roses, 0,7l

od17,89 €najceneje v Spar · 25,56 €/L
od17,89 €najceneje v Spar · 25,56 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rdeče vino sladki refošk, vinakoper, 0,75l
prihrani 26%
Spar
Mercator
Tuš
vinakoper750 ml

rdeče vino sladki refošk, vinakoper, 0,75l

od5,39 €najceneje v Mercator · 7,19 €/L
od5,39 €najceneje v Mercator · 7,19 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,33l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
radenska330 ml

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,33l

od0,73 €najceneje v Tuš · 2,21 €/L
od0,73 €najceneje v Tuš · 2,21 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rdeče vino cviček original, ptp dolenjska, klet krško, 1l
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
kz krško1 L

rdeče vino cviček original, ptp dolenjska, klet krško, 1l

od4,78 €najceneje v Spar · 4,78 €/L
od4,78 €najceneje v Spar · 4,78 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gazirano biser vino biser rose, radgonske gorice, 0,75l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
radgonske gorice750 ml

gazirano biser vino biser rose, radgonske gorice, 0,75l

od4,49 €najceneje v Spar · 5,99 €/L
od4,49 €najceneje v Spar · 5,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešana gazirana alkoholna pijača cocktail mojito classic, dana, 0,33l
prihrani 38%
Spar
Mercator
Tuš
dana330 ml

mešana gazirana alkoholna pijača cocktail mojito classic, dana, 0,33l

od1,09 €najceneje v Mercator · 3,30 €/L
od1,09 €najceneje v Mercator · 3,30 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
1...15161718192021...167
sadni nektar iz več vrst sadja iz zgoščenih sadnih sokov, fructal junior, 0,2l
prihrani 22%
Spar
Mercator
Tuš
fructal200 ml

sadni nektar iz več vrst sadja iz zgoščenih sadnih sokov, fructal junior, 0,2l

od0,49 €najceneje v Mercator · 2,45 €/L
od0,49 €najceneje v Mercator · 2,45 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sok orangina original, 1,25l
Spar
Mercator
Tuš
orangina1,25 L

sok orangina original, 1,25l

od2,29 €najceneje v Spar · 1,83 €/L
od2,29 €najceneje v Spar · 1,83 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino malvazija, simčič by marjan simčič, 0,75l
prihrani 8%
Spar
Mercator
Tuš
by marjan simčič750 ml

belo vino malvazija, simčič by marjan simčič, 0,75l

od5,49 €najceneje v Tuš · 7,32 €/L
od5,49 €najceneje v Tuš · 7,32 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek limona in kivi refresh, vitamin well, 0,5l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
vitamin well500 ml

napitek limona in kivi refresh, vitamin well, 0,5l

od1,95 €najceneje v Mercator · 3,90 €/L
od1,95 €najceneje v Mercator · 3,90 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
brezalkoholno pivo z limonado, panache fritz, 250ml
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
panache250 ml

brezalkoholno pivo z limonado, panache fritz, 250ml

od0,49 €najceneje v Spar · 1,96 €/L
od0,49 €najceneje v Spar · 1,96 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gin&tonic beefeater, 0,25l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
beefeater250 ml

gin&tonic beefeater, 0,25l

od2,39 €najceneje v Spar · 9,56 €/L
od2,39 €najceneje v Spar · 9,56 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pivo premium lager, kozel, 4x0,5l
Spar
Mercator
Tuš
kozel2 L

pivo premium lager, kozel, 4x0,5l

od5,99 €najceneje v Spar · 3,00 €/L
od5,99 €najceneje v Spar · 3,00 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
svetlo pivo brez glutena, estrella galicia, 0,33l
Spar
Mercator
Tuš
estrella galicia330 ml

svetlo pivo brez glutena, estrella galicia, 0,33l

od0,72 €najceneje v Tuš · 2,18 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od0,72 €najceneje v Tuš · 2,18 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino zlata rebula, klet brda, 0,75l
prihrani 10%
Spar
Mercator
Tuš
goriška brda750 ml

belo vino zlata rebula, klet brda, 0,75l

od4,49 €najceneje v Tuš · 5,99 €/L
od4,49 €najceneje v Tuš · 5,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino sivi pinot, klet brda, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš
goriška brda750 ml

belo vino sivi pinot, klet brda, 0,75l

od4,98 €najceneje v Spar · 6,64 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od4,98 €najceneje v Spar · 6,64 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
rdeče vino merlot cabernet sauvignon, klet brda, 0,75l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
goriška brda

rdeče vino merlot cabernet sauvignon, klet brda, 0,75l

od4,69 €najceneje v Tuš
od4,69 €najceneje v Tuš
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
malt limona 0,0%, laško, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
malt500 ml

malt limona 0,0%, laško, 0,5l

od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/L
od1,09 €najceneje v Spar · 2,18 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
whisky jameson caskmates, 0,7l
Spar
Mercator
Tuš
jameson700 ml

whisky jameson caskmates, 0,7l

od28,39 €najceneje v Spar · 40,56 €/L
od28,39 €najceneje v Spar · 40,56 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pivo kramah ipa, bevog, 0,33l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
bevog330 ml

pivo kramah ipa, bevog, 0,33l

od2,99 €najceneje v Mercator · 9,06 €/L
od2,99 €najceneje v Mercator · 9,06 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
napitek limona in kaktus upgrade, vitamin well, 0,5l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
vitamin well500 ml

napitek limona in kaktus upgrade, vitamin well, 0,5l

od2,19 €najceneje v Spar · 4,38 €/L
od2,19 €najceneje v Spar · 4,38 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana brezalkoholna pijača limonada, fruc, 1,5l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
fruc1,5 L

negazirana brezalkoholna pijača limonada, fruc, 1,5l

od1,65 €najceneje v Spar · 1,10 €/L
od1,65 €najceneje v Spar · 1,10 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
liker aperitivo rosato, ramazzotti, 0,7l
prihrani 3%
Spar
Mercator
Tuš
ramazzotti amaro700 ml

liker aperitivo rosato, ramazzotti, 0,7l

od14,10 €najceneje v Spar · 20,14 €/L
od14,10 €najceneje v Spar · 20,14 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
svetlo pivo bernard, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš
bernard500 ml

svetlo pivo bernard, 0,5l

od0,87 €najceneje v Tuš · 1,74 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od0,87 €najceneje v Tuš · 1,74 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
peneče vino brut, klasična metoda, bjana, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš
bjana750 ml

peneče vino brut, klasična metoda, bjana, 0,75l

od25,09 €najceneje v Spar · 33,45 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od25,09 €najceneje v Spar · 33,45 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
svetlo pivo original budvar, budweiser, 0,5l
prihrani 12%
Spar
Mercator
Tuš
budweiser budvar500 ml

svetlo pivo original budvar, budweiser, 0,5l

od1,27 €najceneje v Spar · 2,54 €/L
od1,27 €najceneje v Spar · 2,54 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
nektar jagoda, fructal superior, 200ml
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
fructal200 ml

nektar jagoda, fructal superior, 200ml

od1,08 €najceneje v Spar · 5,40 €/L
od1,08 €najceneje v Spar · 5,40 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sok jabolko superior, fructal, 0,2l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
fructal200 ml

sok jabolko superior, fructal, 0,2l

od0,79 €najceneje v Tuš · 3,95 €/L
od0,79 €najceneje v Tuš · 3,95 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
mešana alkoholna pijača hugo, radgonske gorice, 0,75l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
radgonske gorice750 ml

mešana alkoholna pijača hugo, radgonske gorice, 0,75l

od7,49 €najceneje v Spar · 9,99 €/L
od7,49 €najceneje v Spar · 9,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
100% sok pomaranča, brez delcev, fructal superior, 1l
prihrani 11%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

100% sok pomaranča, brez delcev, fructal superior, 1l

od3,29 €najceneje v Spar · 3,29 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
od3,29 €najceneje v Spar · 3,29 €/Lna zalogi v 2 od 3 trgovin
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
100% bistri sok jabolko superior, fructal, 1l
prihrani 4%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

100% bistri sok jabolko superior, fructal, 1l

od2,29 €najceneje v Spar · 2,29 €/L
od2,29 €najceneje v Spar · 2,29 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
peneče vino rose, klet brda, 0,75l
prihrani 16%
Spar
Mercator
Tuš
goriška brda750 ml

peneče vino rose, klet brda, 0,75l

od6,99 €najceneje v Spar · 9,32 €/L
od6,99 €najceneje v Spar · 9,32 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
energijski napitek, monster energy, 0,5l
prihrani 6%
Spar
Mercator
Tuš
monster500 ml

energijski napitek, monster energy, 0,5l

od1,77 €najceneje v Spar · 3,54 €/L
od1,77 €najceneje v Spar · 3,54 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
whiskey, jameson, 1 l
prihrani 1%
Spar
Mercator
Tuš
jameson1 L

whiskey, jameson, 1 l

od31,54 €najceneje v Spar · 31,54 €/L
od31,54 €najceneje v Spar · 31,54 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
belo vino sivi pinot quercus, goriška brda, 0,75l
prihrani 5%
Spar
Mercator
Tuš
goriška brda750 ml

belo vino sivi pinot quercus, goriška brda, 0,75l

od5,69 €najceneje v Tuš · 7,59 €/L
od5,69 €najceneje v Tuš · 7,59 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,33l
Spar
Mercator
Tuš
radenska330 ml

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,33l

od0,69 €najceneje v Spar · 2,09 €/L
od0,69 €najceneje v Spar · 2,09 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
energijski napitek red bull, 355ml
prihrani 13%
Spar
Mercator
Tuš
red bull355 ml

energijski napitek red bull, 355ml

od1,99 €najceneje v Spar · 5,61 €/L
od1,99 €najceneje v Spar · 5,61 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gin tanqueray london dry gin, 0,70l
Spar
Mercator
Tuš
tanqueray700 ml

gin tanqueray london dry gin, 0,70l

od11,20 €najceneje v Tuš · 16,00 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od11,20 €najceneje v Tuš · 16,00 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gin gibson´s dry, 0,7l
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš
gibson700 ml

gin gibson´s dry, 0,7l

od12,79 €najceneje v Spar · 18,27 €/L
od12,79 €najceneje v Spar · 18,27 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
vodka absolut, 0,7l
prihrani 2%
Spar
Mercator
Tuš
absolut700 ml

vodka absolut, 0,7l

od16,79 €najceneje v Spar · 23,99 €/L
od16,79 €najceneje v Spar · 23,99 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
pšenično pivo paulaner, 0,5l
prihrani 25%
Spar
Mercator
Tuš
paulaner500 ml

pšenično pivo paulaner, 0,5l

od1,49 €najceneje v Mercator · 2,98 €/L
od1,49 €najceneje v Mercator · 2,98 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l
prihrani 27%
Spar
Mercator
Tuš
radenska750 ml

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l

od0,69 €najceneje v Spar · 0,92 €/L
od0,69 €najceneje v Spar · 0,92 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 1,5l
prihrani 15%
Spar
Mercator
Tuš
radenska1,5 L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 1,5l

od0,67 €najceneje v Tuš · 0,45 €/L
od0,67 €najceneje v Tuš · 0,45 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
peneče vino capris cuvee, vinakoper, 0,75l
prihrani 20%
Spar
Mercator
Tuš
vinakoper750 ml

peneče vino capris cuvee, vinakoper, 0,75l

od7,19 €najceneje v Mercator · 9,59 €/L
od7,19 €najceneje v Mercator · 9,59 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
borovničke fructal, 1l
prihrani 19%
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

borovničke fructal, 1l

od11,59 €najceneje v Mercator · 11,59 €/L
od11,59 €najceneje v Mercator · 11,59 €/L
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš
sirup gozdni sadeži, fructal, 1l
Spar
Mercator
Tuš
fructal1 L

sirup gozdni sadeži, fructal, 1l

od4,49 €najceneje v Tuš · 4,49 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od4,49 €najceneje v Tuš · 4,49 €/Lnajcenejša ni na zalogi
3 trgovine
Spar
Mercator
Tuš