peneče vino brut, klasična metoda, bjana, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

bjana

peneče vino brut, klasična metoda, bjana, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od25,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 25,09–25,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 33,45 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

25,09 €

33,45 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

25,09 €

33,45 €/L

bjana brut, peneče vino, bjana, 0,75 l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

25,99 €

34,65 €/L

Penina Bjana brut, suho belo, alk.12 vol%, 0,75l