gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

radenska

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od0,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,69–0,95 € · prihranite do 0,26 €

Cena na enoto: od 0,92 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,87 €0,69 €-21%

0,92 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,91 €+32%

1,21 €/L

Gazirana Mineralna Voda Radenska Classic 0,75 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,95 €+28%

1,27 €/L

naravna mineralna voda, radenska classic, 0,75 l