belo vino malvazija, simčič by marjan simčič, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

by marjan simčič

belo vino malvazija, simčič by marjan simčič, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od5,49 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 5,49–5,99 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 7,32 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

5,49 €

7,32 €/L

Vino Malvazija Simčič, alk.12,5 vol % 0,75 l

Spar

Spar

Na zalogi

5,89 €

7,85 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,99 €

7,99 €/L

malvazija, belo vino, simčič, 12,5 % alkohola, 0,75 l