pivo premium lager, kozel, 4x0,5l
Spar
Mercator
Tuš

kozel

pivo premium lager, kozel, 4x0,5l

Pakiranje: 2 L

od5,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 3,00 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €

3,00 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,99 €

3,00 €/L

svetlo pivo kozel, 4,6 % alkohola, 4 x 0,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,99 €

3,00 €/L

Pivo Kozel svetlo, ploč.,alk.4,6 vol%, 4x0,5l